Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ajuns coletul, super multumit, am lipit totul. Merci si sper sa mai colaboram...
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • sal,am luat s io un set de stikere ,logan club,sooper,cind am timp fac s poze.

      salve....am facut s io komanda de stikere cu ''logan club'',sooper faine ,seriozitate,calitate,pa pa
      Last edited by voinicul_vl; 1 March 2010, 23:59. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • @vlad ioan si @reptila - coletele voastre pleaca maine!
        @bidepa nu am uitat - caut fontul!
        @dragos vintila - ai pm!
        @mihaitzaMCV - asa arata stikerul cu member of..daca e ok..astept pm! se poate modifica!
        Attached Files
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • @dragosvintila - coletul tau pleaca maine!
          @bidepa - ai poza mai jos cu stikerul!
          poze:
          Attached Files
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • ms mult...ti-am dat pm cu adresa...bafta in continuare.
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • mersi mult!!
              sigpic

              Comment


              • ce dimensiuni maxime poti face?
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • Am primit si eu autocolantele pentru stalpi sunt super ok astept sa fie vreme buna sa le lipesc .
                  Mersi @turturel si mai colaboram.

                  Comment


                  • In legatura cu stickerele member of logan club .. as vrea sa fie : Member of
                    LoganClub.Ro .. 10 le-as vrea pe alb si 10 pe negru .. dar as vrea sa folosesti alt font .. ceva mai bolduit daca se poate ..

                    Si iti reamintesc ca dorim sa le montam pe aripa fata .. deci sa fie ceva micut si dragur
                    Last edited by MihaitzaMCV; 4 March 2010, 19:11. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • salut turturel protectie pt stalpi la un logan berlina la ce pret
                      sigpic

                      Comment


                      • sal

                        Am vorbit pe mess pentru niște protecții spate și stikere cu f1 team. Ai pus coletul?

                        Comment


                        • am ridicat de la posta parasolaru si colantele de stalpi super misto si super pret te mai caut si altadata ms

                          Comment


                          • Salut as dori si eu un set de protecti praguri modelul de pe prestige pe giul acele foarte deschis daca se pot face si la ce pret?
                            Astept un raspuns de la tine.

                            Comment


                            • multumesc de recomandari!
                              @blondu75 si @andi505 - aveti pm!
                              Attached Files
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • @blondu75, @scorpionking si @bidepa - coletele voastre pleaca maine!
                                Stickere auto personalizate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google