Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Păi la tară sâmbăta si duminica posta este inchisă,nu-i nimeni acolo.

    Comment


    • am inteles. dar ti-am zis sa nu stai dupa postas sa te anunte, sa mergi tu sa ridici coletul de la posta.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • @lungu dan - ai pm!
        @unknown - comanda ta va fi gata maine..voi pune si poze!
        va multumesc tutror de comenzi si recomanda ri!
        am trimis pm celor care m-au solicitat..care mi-au trimis la randul lor pm pt o eventuala comanda!
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • anunt valabil..maine vor veni pozele cu lucrarile noi.
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • @unknown - comanda ta e gata!
            @alexgame - de asemenea..comanda ta e gata!
            @lungu dan - coletul nr 2 va pleca in cel mai scurt timp cu putinta!
            Attached Files
            Stickere auto personalizate

            Comment


            • Turturel ai sticare pentru usile din spate logan mcv dar sa fie tot din acelasi material ca cel din fabrica?????si la ce pret.
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • Salutare ! M-ar interesa urmatoarele chestii : protectie praguri usi in culoarea argintiu si cu scris rosu, autocolant negru pentru stalpi (am MCV), un sticker in genul cum e in fotografia de mai jos, iar in privinta parasolarului (poza cu nr.2) sa mai vedem ce zic cei din staff-ul de la Iasi ... multumesc frumos :-)
                P.S. : scuze de dimensiunile fotografiilor ...
                Attached Files
                Last edited by cat_alex52; 13 May 2010, 08:30.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • mai vreau si eu un set de stikere cu renault f1 team pe alb ca alea care le-am pus pe masina le dau jos ca bag masina la revopsit luni. sper ca ai. ma mai gandesc si iti mai scriu daca mai vreau ceva.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • un set de stickere logan club..cu alb ? pastrand aceleasi dimensiuni

                    Comment


                    • si eu vreau un set de stickere cu renault f1 team sa le trimiti cu coletul lui b83rmj
                      sigpic
                      nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                      Comment


                      • Cum pot proteja pragurile

                        Cum probabil bine stiti pragurile noastre sufera in urma persoanelor care nu stiu sa urce/coboare dintr-o masina. Referitor la protectiile autocolante, le am si eu puse din fabrica, dar ce te faci ca nu acopera toata zona pragului.
                        1)prima soltie ar fi un autocolant transparent pus unde este mai expus pragul persoanelor care nu stiu sa urce/coboare (nu stiu cat costa de unde se poate achizitiona, si daca rezista in timp);
                        2)autocolant imtatie de carbon pus pe toata suparafata pragului(nu stiu cat costa de unde se poate achizitiona, care nu stiu cum ar da);

                        Mentionez ca am unl ogan faza 2 culoare blue electrique si stau in Pitesti !!!

                        Bafta Loganistilor

                        Comment


                        • Salut!
                          protectii prag spate ptu. ambition gasesc??

                          Comment


                          • salut. fami si mie un pret pentru un set de stickere logan club, pt parasolar si luneta.
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • salut turturel

                              poti sa-mi faci si mie un autocolant pentru tabloul de bord de la logan in genul celui din poza

                              si mai vreau sa stiu cat m-ar costa
                              Attached Files

                              Comment


                              • @tvstar1 - am autocolant negru mat..neted. diferenta se obnserva de aproape..de la departare..cativa metri..este nesesizabila. pretul pt stalpii din spate este de 20 lei..intra foarte mult material. ai si un bonus inclus!
                                @cat alex52 - as avea rugamintea sa imi dai un pm cu nr tau de tel ca sa te sun sa vb mai detaliat despre ceea ce doresti!
                                @b-83-rmj - desigur..se poate inca un set de f1 team.
                                @b-81-ssg - sa imi spui te rog ce culoare doresti sa aibe stikerele.
                                @cornel93 - eu va pot ajuta cu prima varianta. cu varianta nr 2 nu va pot ajuta din pacate din pricina faptului ca autocolantul respectiv..la carbon marefer..ca sa fie bun..trebuie sa fie musai 3D..adica cu textura..implicit rezulta un pret ridicat..atat de achizitie cat si de vanzare..si nu prea renteaza.
                                @mmartinica - daca te referi la protectii asemanatoare cu cele de origine..de ph1 sau ph 2..desigur te pot servi!
                                @sweetboy89 - stikerele logan club pt parbriz sunt 5 lei..pt luneta sunt de la 2 leai la 15 lei..depinde de marime.
                                @daniel76 - din pacate nu te pot servi..deoarece nu pot face serigrafii. te pot servi cu autocolant simplu..asta nu e problema dar ceasuri nu pot sa fac pt moment.
                                @lmtdEdition - astept pm cu comanda ta!

                                va rog frumos sa ma scuzati pt faptul ca postez mai rar..si raspund mai greu la pm!
                                Attached Files
                                Stickere auto personalizate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google