Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut turturel!
    As dori si eu 4 module de becuri pentru picioare
    - clapete exterioare logan
    -1 set sigla dacia carbon si scrisul pe rosu.

    Comment


    • Cat ma costa autocolant carbon stalpi + consola centrala + sigle + nr/oglinda + transport la tg-jiu. ms
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • as fi masurat fara probleme daca as avea ce. eu detin un ph1, iar materialul il doresc pentru un prieten care are ph2 care acum nu este in oras, si am zis ca el lucreaza cu multi oameni si poate afla mai usor..
        Originally posted by FlorianYFL View Post
        cred ca poti masura si tu domnu si iti va spune un pret in functie de cantitatea dorita. scuze ca am intervenit eu, dar m-a rugat acu ceva vreme sa masor eu consola dar fiind la munca si ocupat am uitat. scuze turturele dar acu cand am vazut am postat.

        Comment


        • @ssg, @popavlm, @leomcv, @misterio, @dominum si @ionut usj - comenzile voastre sunt in lucru!
          @adiolimpu, @vladk2k - coletele voastre au plecat ieri..respectiv azi!
          @romeoalex - ai pm!


          restul comenzilor sunt in lucru: @stefan john, @vev3rit01!

          va multumesc si va astept in continuare!

          poze zilele ce urmeaza! stima.
          Stickere auto personalizate

          Comment


          • ma int si pe mine niste autovolnt incolor,vreau sa pun pe tot pragu!am pus si o poza!
            Attached Files
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Salut Difuzor bara Spate poti face rost? daca da sa-mi spui si ce pret

              salut difuzor bara spate pt berlina poti face rost? daca da si un pret te rog

              Difuzor bara spate logan poti face rost?
              Last edited by mihaineb; 9 February 2011, 12:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Salut.Am primit coletul, totul ok, multumesc Turturel.

                Comment


                • salut!

                  Poti pune o poza te rog frumos cu module de becuri pt picioare?

                  Comment


                  • Am primit coletul, o surpriză foarte plăcută cu protecţiile de la Octavia, va fi foarte încântat amicul ;-)

                    Aştept să se mai încălzească să le montez.

                    Comment


                    • salut domnu turturel...lasa-mi pe pm un pret pentru autocolant exterior negru(lucios)...poate ai vandut si stii tu dimensiunile.dar de exterior sa fie!stima
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • pentru batranu-leduri picioare

                        se vad chiar bine,deci sa stii ca se vad bine,aici poze si fata si spate.
                        Attached Files
                        sigpic
                        nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                        Comment


                        • Multumesc ssg. Se poate si pe albastru? Si un pret daca se poate te rog frumos.

                          Comment


                          • Originally posted by SSG View Post
                            se vad chiar bine,deci sa stii ca se vad bine,aici poze si fata si spate.
                            La ce le-ai legat?Cum? Da-mi un pm sa nu facem off topic.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • scuze ca nu am mai postat dar am terminat foarte tarziu lucrul. maine am sa incerc sa vb la tel cu toata lumea care mi-a dat pm sau are intrebari la topic. va multumesc.
                              Stickere auto personalizate

                              Comment


                              • La fel ca mihai as vrea sa aflu si eu. Daca poti, da-mi si mie te rog un pm cum le-ai legat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google