Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @batranul si @vdmihai - eu am legat ledurile direct pe rezistenta de bricheta..sunt 4 module..cate unul sub fiecare scaun. leduri mai am circa 10 module..max 12.
    @ice - vb maine la tel pt comanda!
    @ssg, @popavlm, @dominum - coletele voastre au plecat azi si se pot ridica miercuri dupa pranz!
    @vevert01, @padurarud - coletele voastre pleaca maine!
    restul comenzilor sunt in lucru..fac tot posibilul sa le trimit care dvs saptamana asta. scuze de intarziere!

    Preturi promotionale!
    Attached Files
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • Asta inseamna ca se aprind cand merge bricheta?
      Ce pret au modulele Si o poza daca ai ca nu gasesc in spate(Are o multime de pagini threadul),presupun ca ai mai pus.
      Last edited by vdmihai; 15 February 2011, 01:10.
      sigpic
      !

      Comment


      • Pe albastru ai module cu leduri? Si ce pret?

        Comment


        • Salut, poti sa postezi te rog niste poze cu pleoape din carbon 3D pt facelift ca as fi interesat,
          HD-87-DLR

          Comment


          • cu stikerele cu logan club nu ai uitat ai pm de la minecu detalii

            Comment


            • @vdmihai si @batranul - ele merg de la buton...am uitat sa precizez. am numai pe alb!
              @raul - momentan nu am poze pt pleoapele de ph2.
              @ice - comanda e in lucru@
              @romeo alex - comanda e in lucru! - lasa-mi te rog un pm cu nr tau de tel.
              @toader adrian, @leo MCV - comenzile voastre sunt gata si vor pleca maine!
              @leo mcv - lasa-mi te rog un pm cu adresa ta sau da-mi un apel maine!
              @ionut usj - mai am un pic si termin si coamnda ta..precum si alte comenzi..pe care as vrea sa le trimit joi. va multumesc tuturor pt comenzi!
              @vev3rit01 si @paduraru d - comenzile voastre au plecat azi!
              Attached Files
              Last edited by turturel; 16 February 2011, 00:34.
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • Intra pe mess,ca vreau si eu module.
                sigpic
                !

                Comment


                • ok, ms oricum
                  HD-87-DLR

                  Comment


                  • azi am sidicat coletul si totul este ok. recomand, este om serios]
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • Originally posted by mariuscent View Post
                      salut domnu turturel...lasa-mi pe pm un pret pentru autocolant exterior negru(lucios)...poate ai vandut si stii tu dimensiunile.dar de exterior sa fie!stima
                      domnu ai raspuns la toata lumea...pe mine m-ai dat la scarbe!sa caut in alta parte?
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • @mariuscent - foarte tare remarca ta..am si notat-o. serios acum..am uitat sa te sun..de 4 zile lucrez non-stop ca sa recuperez saptamana trecuta. o sa iti dau un pm cu pretul sau sms.

                        poze mai pe seara sau maine. azi au plecat comenzile anuntate ieri.
                        Stickere auto personalizate

                        Comment


                        • Am ridicat astazi coletul. Totul in regula. Poze dupa ce se incalzeste , acum ninge cu bolborosi :P. Recomand Turturel
                          House is in the house

                          Comment


                          • turturel lasa-mi pm cu ce te-am rugat....nu pot vb mereu la telefon.stima
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • am primit azi comanda

                              super ok...poze cand le lipesc.

                              MARE OM ! MARE CARACTER ! MARE TURTUREL !

                              Comment


                              • va multumesc tuturor pt comenhzi si recomandari.
                                am raspuns prin pm tuturor solicitarilor.
                                @ionut usj - comanda e gata!
                                @ice si @toader adrian - coletele voastre au plecat!
                                sper ca nu am uitat pe nimeni.
                                Attached Files
                                Stickere auto personalizate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google