Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mi-a venit si mie o idee cum ar sta fetele de usi imbracate cu folie de carbon?
    sigpic
    LOGAN CLUB BARLAD
    http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

    Comment


    • Trimite-mi si mie o poza cu stikerele de stalpi MCV (negru mat). Ma intereseaza textura din care sunt facute. Imi trebuie pe toti cei 4 stalpi.

      Comment


      • salut!

        comanda OK! multumesc! persoana de incredere.........recomand......

        folie pt geamuri lumar ai? si cam cat ar costa? si inca ceva...folie carbon pt stalpi, pleoape, manere usi si folie pt stopuri...astea cat m-ar costa? multumesc!.
        Last edited by titidav; 21 January 2011, 20:42. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ok domnu. astept sa ma anunti cand sunt gata. ms mult.
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Azi am ridicat si eu comanda facuta la turturel si pot sa spun ca sunt foarte multumit de ce am primit.Baiat de nota 10 .RECOMAND!!!!!

            Comment


            • @titidav - am sa te sun maine pt pretul la comanda ta!
              @evil - vb maine la un tel!
              @spulberica - ai pm!
              @Adicata2003 - uite poza cu stikerele de mcv...montate de un client. stikerele sunt mai lungi si mai late deci se pot introduce sub chedere.

              va mutlumesc tuturor pt comenzi si recomandari!
              nou!!!
              printuri pe autocolant + laminare. mai jos aveti siglele pt logan club bacau + alte stikere.
              pret pt siglele printate fata spate - 5 lei..dar trebuie o comanda minima de 50 lei.
              Attached Files
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • e bine. pana la urma mai pui si banutul argintiu?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • @b 83 RMJ - il pun nui problema..eu de abia le-am primit si nu am decupat nimic. maine ma apuc de ele daca e. pana atunci..da-mi un pm te rog cu comanda ta.
                  Stickere auto personalizate

                  Comment


                  • imediat. stai sa-mi amintesc.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Originally posted by turturel View Post
                      @titidav - am sa te sun maine pt pretul la comanda ta!
                      @evil - vb maine la un tel!
                      @spulberica - ai pm!
                      @Adicata2003 - uite poza cu stikerele de mcv...montate de un client. stikerele sunt mai lungi si mai late deci se pot introduce sub chedere.

                      va mutlumesc tuturor pt comenzi si recomandari!
                      nou!!!
                      printuri pe autocolant + laminare. mai jos aveti siglele pt logan club bacau + alte stikere.
                      pret pt siglele printate fata spate - 5 lei..dar trebuie o comanda minima de 50 lei.
                      Al meu este tot rosu, Imi place la nebunie cum arata.

                      Comment


                      • Am primit coletul exact cu ceea ce am dorit.Multumesc pentru comanda, si cu siguranta vor mai veni si altele.
                        real power..... diesel power by

                        Comment


                        • ai adus cumva si pe gri sau argintiu colant carbon 3d?

                          Comment


                          • Poze ciu stikerele mele. Face-ti stkere la Turturel pentru ca vace lucru de calitate si frumos
                            Attached Files
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

                            Comment


                            • ai primit PM?
                              sigpic
                              LOGAN CLUB BARLAD
                              http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

                              Comment


                              • Cam astea sunt masurile. (in mm)

                                Sum aproximative. Sper sa-ti faci o idee.

                                Unde e linia galbena, inseamna ca trebuie un plus cca 1...2 cm pentru lipire si pe interior.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google