Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieri am reusit sa montez si eu autocolantul pe stalpi.Mersi Turturel pentru colant,este de calitate si sa mulat perfect.
    Attached Files
    sigpic
    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

    Comment


    • da`mi si mie un PM cu id`u de messenger te rog frumos

      Comment


      • Poze cu materialele montate.
        Attached Files
        real power..... diesel power by

        Comment


        • cosmindan poti sa pui o poza mai in detaliu cu consola?
          In special cu partea de jos acolo unde sunt simbolurile de recirculare aer
          Multumesc.
          sigpic
          !

          Comment


          • Vezi postul #994 din acest Thread. Daca nu sunt destul de clare mai fac o poza.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • Sunt clare
              Ma gandesc sa nu se dezlipeasca acolo unde sunt simbolurile alea sau sa apara sub forma unei umflaturi.
              La tine arata bine ,de cat timp il ai?
              Ai incalzit colantul cand le-ai lipit?
              sigpic
              !

              Comment


              • turturel-lasami si mie numarul tau te roog..am o comanda
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by vdmihai View Post
                  Sunt clare
                  Ma gandesc sa nu se dezlipeasca acolo unde sunt simbolurile alea sau sa apara sub forma unei umflaturi.
                  La tine arata bine ,de cat timp il ai?
                  Ai incalzit colantul cand le-ai lipit?
                  Am folosit un uscator de par de 2000w, dar colantul este bestial.Se muleaza peste tot cand este incalzit, iar dupa ce se raceste devine ceva mai tare, si isi pastreaza forma.

                  Turturel a zis undeva ca dupa 24 ore este lipit complet si nu mai poti umbla la el.

                  Eu am montat asta iarna si nu are apsolut nimic, si nici nu cred ca va avea.

                  Ps. In poze nu se vede , dar i-am mai dat cu feonul si pe dos ca sa il lipesc perfect in toate punctele.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • @mirax - comanda este aproape gata!
                    @boly76 - comanda este gata!
                    @titiDAV - coamnda este in lucru!
                    @lucialina - comanda este in lucru!
                    @angel2004one - am primit coletul dar nu am avut timp sa le rezolv..colarea o voi face zilele urmatoare..am sa te sun maine sa vb!
                    @marius - ai pm!
                    in legatura cu carbonu 3d. dupa cum a-ti observat atunci cand incalziti materialul el devine foarte elastic..iar dupa racire devine foarte dur..practic nu se mai indoaie deloc. odata ce l-ati lipit si incalzit pe suprafata dorita puteti sta fara griji..ca nu o sa se dezlipeasca. tot ce trebuie facut in acest procedeu de colare a diverselor elemente..este sa ii lasati un pic de surplus pt a putea fi intos in interior..eu asa procedez. nu am poze in detaliu dar asa am facut si la ogliznile de bmw e 36 sau e 46 de mai jos. pt mai multe detalii va rog sa nu ezitati a intreba. va multumesc pt comenzi si va astept in continuare! respecte tuturor!
                    Attached Files
                    Stickere auto personalizate

                    Comment


                    • mersi! astept coletul
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • ma int si pe mine niste pretectii ca in poza
                        Attached Files
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • @pipan - am vb!
                          @deluxe - astept raspunsul tau..am material transparent!
                          @boly76 - comanda a plecat si se poate ridica miercuri dupa masa!
                          @titiDAV - comanda este gata!
                          @lucialina - comanda este aproape gata!
                          @angel2004one - cred ca maine reusesc sa iti colez elementele trimise!

                          am raspuns si prin pm solicitarilor! seara buna.
                          Attached Files
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • salut!

                            Turturel, cand poti sa intri te rog frumos pe mess si sa dai un buzz la id-ul andu_r0nyn

                            Ti-am dat mail. Sa pui niste poze te rog cu ce ti-am zis :d
                            Last edited by BaTRaNuL; 15 March 2011, 20:44. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • uite asa arata stema cu dezent,si trebuie de 6cm pe rotund!imi spui un pret pt protectii prag spate si 4 steme
                              Attached Files
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Salut! Am vorbit asta seara la telefon. Astept comanda
                                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google