Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti pune niste stickere cu baby on board sa mi aleg si eu unul?!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Multumesc dar am si eu o intrebare ?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • sal, un colant gen carbon,gri, cum e la prestije, pentru consola gri de la butoane imi poti face si la ce pret.As mai vrea si stikerul din poza atasata ( 15x15)doar capul cainelui, fara semnele din jurul lui,vreau sa-l pun pe luneta, am folie, practic am nevoie doar de caracterele in culoare alba!
        Multumesc!
        Attached Files
        Tinc fest !!

        Comment


        • astept un pm de la tine cand revii! Multumesc!

          Comment


          • Contacteaza-ma cand revii !

            Comment


            • Cred ca multi asteptam...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • salut poti face stegulete ca cel din imagine dar cu sigla noua????
                Attached Files

                Comment


                • Am primit coletul.
                  Totul a fost in regula.RECOMAND..... si o poza facuta in graba ....
                  Attached Files

                  Comment


                  • Multi asteptati si o sa asteptati . Daca chiar va intereseaza si vreti stickere de la Turturel , sunati-l . Si eu ii dadusem mail si pm , si pe urma l-am sunat . Mi-a spus ca sta mai prost cu timpul , si nu prea sta sa citeasca pm-urile si mailurile pentru ca are foarte multe comenzi si le face si el in functie de timpul disponibil . Ca timp si durata de executie este intre 7-10 zile . Nu cred ca va costa mult sa il sunati si sa ii spuneti la telefon ce si cum doriti , pe langa faptul ca la telefon iti da foarte multe informatii (de exemplu mie mi-a explicat 5 minute cum sa montez autocolantul pe stalpi ) . Succesuri si scuzati de offtopic.

                    Comment


                    • va multumesc frumos pentru intelegere.
                      concediul s-a terminat..am inceput serviciul si lucrul la stickere. nu am apucat sa lucrez foarte mult pentru ca am ajuns tarziu dar am reusit sa expediez cateva comenzi. cel mai simplu..intradevar..este sa vb la tel pentru ca imi este destul de greu sa raspund la toate pm-urile dupa cele 12-13 forumuri pe unde am anunt. incerc..dar dupa cum ati vazut..nu reusesc sa raspund tuturor si de aceea am afisat nr de tel. de fel..dupa ora 7-8 pot vb la tel..si tot weekend-ul. va astept cu solicitari si comenzi. acum am sa incerc sa raspund..si sa las datele in pm-uri pentru toti care au intrebat. legat de vectorizari..am cateva pentru 3-4 colegi dar nu le am gata. voi incerca pana la sf lunii sa le fac.

                      va multumesc si va doresc la toti un an nou cat mai bun si plin de impliniri.

                      turturel1390@yahoo.com / protectiipraguri@yahoo.com

                      0764 651 369 / 0745 075 438.
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • stegulet

                        Slutare! Am vorbit la telefon pentru comanda. Te rog sa adaugi si steguletele pentru stema daca poti.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Protectie

                          Salut,ma intereseaza si pe mine aceste protectii pentru un Logan Ph1 de culoare gri platin daca se pot face dintrun material mai rezistent pentru ca acolo sar fel si fel de obiecte si se deterioreaza vopseaua.Daca poti face asa ceva te rog sa-mi dai un semn si sa-mi spui pretul.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Salut,am vb la telefon si ai un pm de la mine pentru protectii pe folie transparenta pentru aripa fata si spate la fel ca in imaginea de mai sus.Astept un raspuns de la tine.Numai bine.

                            Comment


                            • o mare recomandare Pozitiva din partea mea pentru turturel. am colaborat cu dansul acum o perioada de timp,totul a fost fara nici un fel de probleme.
                              turturel,in curand cred ca voi avea nevoie sa-mi faci si mie niste stickere. te voi contacta cand finalizez site-ul.
                              Noul Logan II 1.2 16V,75CP. Laureate
                              Solenza 1.4MPI,75Cp
                              Opel Astra G,Combi 1.7DTI 16V,75Cp

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google