Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la fel ca rmj
    sigpic
    nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

    Comment


    • @Turturel - nu m-am hotarat ce sa comand
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • @cornel93 - eu va pot ajuta cu prima varianta. cu varianta nr 2 nu va pot ajuta din pacate din pricina faptului ca autocolantul respectiv..la carbon marefer..ca sa fie bun..trebuie sa fie musai 3D..adica cu textura..implicit rezulta un pret ridicat..atat de achizitie cat si de vanzare..si nu prea renteaza.

        Ok am inteles ce spui tu, asa e nu renteaza carbon e f scump
        Daca imi pui folie transparenta e ok?(rezista in timp, se deslipeste, cam cat ar costa???)
        Si daca am merge pe varianta simpla autocolant negru ? (rezista in timp, se deslipeste, cam cat ar costa???)-- la asta iti dai seama ca vreau sa nu iasa chiar tiganie oricum nu e prea estetic

        Si-a pus cineva autocolant negru pe toata suprafata pragului, aveti poze????

        Comment


        • deci 2 seturi renault f1 team pe alb (pt mine si ssg)
          si mai vreau stikerele care se vad pe parbriz in poza, la dimensiunile de mai jos:

          LOGAN + Club = 34x7 cm (LOGAN) + 21,5x7 cm (Club) (font Arial)
          LOGAN (ce se vede in extremitatile parbrizului) = 19,5x3,5 cm (font Arial)
          www.LoganClub.ro = 14,5x2 cm (fontul nu stiu cum se numeste. este cel care il folosesti ca am vazut ca ai mai dat stikere pt luneta, doar ca eu vreau mai mic).

          astept un raspuns.
          salut.
          Attached Files
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • vreau si eu doua ornamente de prag cu RENAULT F1 team
            si 4 renault f1 team pe alb

            cat ma costa

            Comment


            • Salut ...mam tot uitat pe la tine pe "taraba" si imi plac foarte multe lucruri si vad calitate nu parciuri si as dori si eu protectie praguri fata si spate genul celor gri cu renault f1 team dar sa fie rosii,renault si team albe si f1 galben...si un pretz daca se poate..mersi si o seara placuta
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • coletul a ajuns la mine....totul e ok...recomand...
                sigpic

                Comment


                • am raspuns cu pm tuturor!
                  va multumesc de comenzi si recomandari!
                  anunt valabil!
                  Stickere auto personalizate

                  Comment


                  • Am ridicat coletul luni,foarte multumit de promptitudine si calitate,exact cum am vrut asa sunt.
                    Multumesc turturel

                    Comment


                    • @alexgame - multumesc si te astept cu poze!
                      @b-83-rmj - mai am un pic de lucru la stikere..am ramas in pana de rosu!
                      @lungu dan - poze mai jos cu stikerele GPl..sunt 4 din fiecare model. coeltul va pleca maine!
                      @dany av - coletul va pleca maine..poze mai jos cu capacele de jante!
                      @daniel76 - poze mai jos cu protectiile de prag si stikerul pt portbagaj..maine sper sa am gata parasolarul!
                      Attached Files
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • ok imi plac , le astept

                        Comment


                        • comandati cu incredere ca sunt bune si de calitate....am o singura obiectie cand le trimiti nu le mai face sul frate ca pe urma se duc naibii

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • @spirea robert - le fac sul ca sa le pot trimite mai usor..in cutiute!
                            @daniel76 - comanda e inca in lucru, restul pozelor vor veni zilele urmatoare!
                            @b-83-rmj - ai mi-am luat rosu si am rezolvat problema!
                            printre picaturi am colat un plafon!
                            Attached Files
                            Stickere auto personalizate

                            Comment


                            • off...daca din poza 2 sunt stikerele mele cele cu CLUB, nu sunt cum am vrut eu. trebuia sa fie doar C scris cu majuscula. am si pus poza. iar scrisul este arial? parca e mai gros decat ce am pe masina.

                              te rog sa te mai uiti o data si peste poza pusa de mine pe pagina anterioara, scrisul cu www sa incapa sub LOGAN-ul de pe exterimatile parbrizului.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • salut

                                imi faci si mie asta te rog?

                                facute cum sunt stickerele cu logan club, doar literele si maimutoiul, cu hartie de transfer
                                Attached Files
                                Last edited by DeLuXe; 23 May 2010, 13:45.
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google