D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @neportocala O parte dintre repere sunt in stoc si se gasesc preturi pe www.daciashop.ro, pentru restul te rog sa imi furnizezi seria de caroserie pe PM.

    @Dodo si Mike aveti PM!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • astazi 30.04.2013 lucreaza cineva la Daciashop?

      Comment


      • o conducta de AC pentru 1.6 Ambition? De origine. Cea groasa cu butelia de deshidratare.
        Un pret?

        Comment


        • salut, set de garnituri aer conditionat cod 7701208148 aveti, daca da la ce pret, multumesc.

          Comment


          • @skd_ozenel ? ai facut o comanda si nu s-a procesat?
            @mike26 Conducta groasa este 800 ron OEM Renault, "butelia de deshidratare" mai precis filtru uscator este pozitionat pe radiatorul de AC nu pe conducta.
            @catalinsky DA, avem http://www.daciashop.ro/mecanica/col...turi-AC-8piese
            Last edited by Soran; 3 May 2013, 11:14.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • salut. Ai garnitura de la capac de la rezervor? Pe original daca se poate, ca am schimbat si tot curge
              sigpic42.453.149

              Comment


              • Exista buson cu garnitura, bolul de umplere adica capatul fixat pe caroserie sau garnitura de la sistemul de pompare/ masurare care se vinde impreuna cu piulita de fixare. De care dintre ele ai nevoie?
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • nu, nu am facut vreo comanda.
                  dar am sunat de m-am lesinat in ziua aia pe toate numerele de pe site sa intreb de un set de etrieri si discuri + placute si nu raspundea nimeni, nicaieri. era doar o simpla intrebare daca se lucreaza ca sa stiu daca mai insist sau nu cu telefoanele.
                  intreb aici, acum: etrieri ate pentru ventilate sunt in stoc sau in cat timp se pot aduce?

                  Comment


                  • Cel mai bine dai un email este cel mai rapid. Sunt mai multe tipuri de etrieri se aduc la comanda pe baza de avans.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Salut, magazinul este deschis sambata?Am un drum pana la Bucuresti, vin din Neamt, si as vrea sa fac cateva cumparaturi.

                      Comment


                      • Salut, Programul este de luni pana vineri exact cum scrie pe site. Ce produse te-ar interesa eventual le iau eu la mine si ne vedem pe undeva daca imi dai comanda ferma din timp.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • soran, un set de discuri Brembo easy Check 259/260mm ventilate la ce pret este?Am cautat putin pe site dar n am gasit.
                          Si o recomandare de placute pt ele te rog.

                          Comment


                          • Multumesc pentru piese si cado' . Nu stiu cum poate sa existe cineva care sa va reproseze ceva ....

                            PS: Soran , daca poti sa imi spui si mie pretul pentru manopera (schimb distributie , schimb kit accesorii , schimb termostat + revizie ) la loganul din dotare , 1.5dci 85cp . Piesele le voi achizitiona de la voi si vreau sa stiu daca acordati si garantie (1/2ani in limita a 50.000km sau cum oferiti...) . Multumesc anticipat.

                            Comment


                            • salut! M-ar interesa si pe mine o planetara dreapta pt loganul din dotare, 1.4mpi cu abs. Am vazut ca ce aveti nu e de origine si cu disponibilitate la comanda. daca e sa fac comanda in cat timp poti sa o aduci si dupa parerea ta e mai buna decat cea de origine? ms

                              http://http://www.daciashop.ro/mecanica/planetare-cardane/planetara-ABS-dr

                              Comment


                              • Avem si de origine care sunt dealtfel si cele mai bune. PM sau email cu seria de caroserie daca esti interesat de variantele de origine. Pretul este de peste 900 ron.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google