D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost o oferta, din pacate pe viitor pretul va fi altul!
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Sorine, te rog da-mi un pm cu mai multe detalii, ca sunt interesat.
      sigpic

      Comment


      • Multumesc Sorin .....am montat oglinda ....se potriveste perfect...
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • buna dimineata,
          as vrea si eu capetele de bara, la ce pret sunt?
          multumesc anticipat !

          Comment


          • Multumesc Soran pentru livrarea prompta. Se cunoaste calitatea.(Leduri si filtru)
            Si ca sa revin cu o opinie despre placutele FERODO comandate de la voi....dupa 5000 km sunt ca noi, iar masina franeaza super.

            Comment


            • Zilele acestea eu sunt plecat cu niste treaba prin tara, incerc sa bat palma cu niste furnizori ca sa avem preturi ceva mai ieftine la anumite repere. De aceea pana marti va rog sa luati legatura cu colegul meu dSign pentru comenzi sau sa faceti pe site comanda. Eu voi intra mai rar pe internet si va voi raspunde in masura posibilitatilor.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Informativ, cat ma costa o sonda de marsarier?
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • aveti cuiele acelea de la usi de ph2 din fier sau ce or fi nu din plastic cum e la ph1?
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • salut, dSign am vazut pe site la voi Ground Zero GZIC 525X si Ground Zero GZIF 6904X ...doamne cat de mult am cautat un sistem fata-spate GZ pt masina ... intrebarea e ... aveti cum sa ma ajutati si cu montajul sau trebuie sa ma descurc eu

                    scuze ca revin cu un nou post ... daca ati avea si Ground Zero GZTC 13MK2 pentru fata ar fi genial
                    Last edited by blackangel; 17 August 2010, 15:10. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • @ten - nu avem acele cuiemomentan;

                      @blackangel GZTC 13MK 2 a iesit din productie. Pe 13 momentan nu mai am decat componente din gama Radioactive, respectiv GZRC 130FX, alta calitate alti bani insa.

                      Ovalele sunt pe stoc GZIF 6904X (un set mai am).

                      Din zi in zi trebuie sa vina noul lot de marfa.

                      Superoferta la becurile Osram Night Breaker (+50% lumina) si Light @ Day (de 3 ori durata de viata mai mare). Detalii aici: http://www.daciashop.ro/becuri-auto
                      Last edited by Soran; 18 August 2010, 01:37. Reason: Automerged Doublepost
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Pentru a veni in intampinarea nevoilor clientilor nostri am facut doua pachete avantajoase pentru schimbul de ulei, avand inclus in pret 4 litri ulei de cea mai buna calitate MOTUL fabricat in Franta, filtru de ulei MANN fabricat in Germania, garnitura de cupru pentru busonul de scurgere ulei OEM Dacia si MANOPERA DE SCHIMB INCLUSA IN PRET!

                        Pentru 10W40 diesel sau benzina pretul pachetului este de 160 ron
                        Pentru 5W40 diesel sau benzina pretul pachetului este de 205 ron

                        Oferta cu manopera de schimb inclusa este valabila pentru Bucuresti.
                        Attached Files
                        Last edited by Soran; 18 August 2010, 17:32.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • baieti, o intrebare, pentru ca parerile sunt impartite...ce ulei e cel mai bun pentru logan 1.4 (marca si concentratie) ? ca am inteles ca daca nu e bun te trezesti cu ulei prin admisie, pierzi si la putere, nu trage cum ar trebui...eu am pus la fiecare revizie ce mi a pus dacia la prima revizie, un havoline, da cica n ar fi nimic de capu lui..
                          sigpic

                          Comment


                          • E bun ce recomanda fabrica ca specificatie respectiv 5W40 sau 10W40...acum eu daca iti spun ca Motul e foarte bun si are un pret ok pentru ce "stie" o sa zici ca il laud ca asta vand de aceea trebuie sa iti faci o parere in topicul unde se discuta despre uleiuri si dupa sa ne contactezi sa iti oferim la ce te-ai hotarat. Repet daca e dupa mine ai cea mai buna oferta mai sus la pachet!
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Si 5w30 recomanda fabrica
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • 5w30 mi se pare cam slab de acum la ce infern e afara vara. Cred ca la noi la combinatia de geruri siberiene si veri namibiene ar cam trebui un 0w40

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google