D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut se pot face si in unghi inelele? deoarece eu am PH2 iar suportul de la difuzor e turnat odata cu fata de usa.Pana cand e valabila oferta cu ulei filtru manopera pentru ca am un prieten interesat si inca nu a luat bani?:P

    Comment


    • Salut. Ma intereseaza o planetara dreapta pt un logan 1,6 MPI cu abs, an fabricatie 2006. Multumesc !

      Comment


      • kit-ul de antifonare contine material pt cate usi ?
        sau este un kit pt o usa?
        si eu vreau sa stiu daca se pot face inele mdf in unghi pt ph2.
        Multumesc.
        Last edited by um2802; 27 August 2010, 18:33.

        Comment


        • Oferta cu uleiul este valabila in limita stocului de piese actual.

          Inele in unghi nu se pot face pentru ca ar costa mult mai mult. Se folosesc tot acestea cu decupajele de rigoare.

          @ cristy 90 o sa iti dau pe PM un pret cu ce este disponibil.

          Kit-ul de antifonare este pentru doua usi (scrie in descriere pe site daca citeati atenti! )
          Last edited by Soran; 27 August 2010, 23:12. Reason: Automerged Doublepost
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • un pret la arcuri sport Eibach si amortizoare BILSTEIN?

            Multumesc.
            sigpic

            Comment


            • Pentru ph2 nu trebuiesc inele in unghi. Se taie suportul original din fata de usa si iti rezulta aceeasi treaba ca si la ph1.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Salut, ma intereseaza sa achizitionez absorbant acustic capota motor pentru Sandero diesel (pasla de sub capota) si absorbant acustic tablier pentru Sandero diesel. Multumesc anticipat

                Comment


                • Multumesc Daciashop pentru aditivul de curatare Motul pentru diesel si lichidul concentrat de la sonax(e lichidul meu preferat de acum in colo)!
                  P.S.-urmeaza un aditiv pentru benzina la mine!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Cezar View Post
                    Am intrat in posesia unui bec de marsharrier cu leduri. Merita pe deplin.
                    am comandat si eu 2 pentru semnalizari , arata foarte bine .Ma gandesc sa imi cumpar si pe fata tot asa ,si daca tot zici ca e asa fain ala de marsarier am comandat si eu unul ) .Sunt curios daca se vede mai bine prin stopurile astea fumurii )
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • ma intereseaza 2 KIT-uri pentru antifonare de la SilentCoat.unde aveti sediul?(sau cum procedez sa dau comanda?)au instructiuni de folosire?
                      solutii pentru plafon si podea aveti?multumesc

                      Comment


                      • @ trisaba Incearca sa intri aici ca sa aflii de sediu: http://www.daciashop.ro/contact.html Gasesti pe net tutoriale, filmulete tot ce vrei cu antifonare, au si ele ceva indicatii. Se pot trimite si prin curier la pret avantajos daca vrei.

                        @Cristi tu ai vrut albe pentru semnalizare banuiesc ca asa ai comandat pe site. Pentru semnalizari aveam galbene.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • mai aveti pe stoc arcuri H&R?m-ar interesa si pe mine astept o oferta
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • @Soran , pentru semnalizare am comandat mai demult .
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                            Ce am comandat acu sunt pentru marsarier ,dar am comandat 2 ca mai vrea si un prieten .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • @cristi - Ok, am inteles, ajung maine produsele!
                              @razvan_boss http://www.daciashop.ro/arcuri-amort...rcuri-sport-HR avem de toate.

                              Si niste delicatese pentru cunoscatori: http://www.daciashop.ro/placute-frana/carbone-lorraine
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • am primit produsele .
                                arata beton
                                Attached Files
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google