[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am rezolvat problema cu lampa. vreau 2 contactoare.

    Butoane pedala frana...ce sunt?

    imi retrag comanda cu contactorii ca au aparut niste probleme de la lampa vietii de nu mai dorm la noapte. raman contactorii pe alta data. scuze si sper sa ma intelegi.
    Last edited by B 83 RMJ; 23 April 2009, 23:15. Reason: Automerged Doublepost
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Sal, o carcasa de cheie normala neagra cat costa?

      Comment


      • mai ai folia de ceasuri si acele de prestige ?!

        Comment


        • Silviu, s-a vandut masina fara catadioptru, deci nu mai este nevoie.
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

          Comment


          • repartitor nu am.
            carcasa cheie cu butoane 30 lei.
            tomu: folie ceasuri prestige am, ti-am dat pm.
            alin: contactoarele pedala frana sunt cele ce aprind stopurile de frana la apasarea pedalei. cele care vin deasupra pedalei. sunt diferite dci/mpi.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Silviu,becuri cu lumina alba(sa imite xenonul)h4 ai?m ar interesa ceva mai bun..un philips ceva.si niste stergatoare cu lamela de silicon..si mokete cand o sa faci rost.daca ai ,sa pui si preturile.ms mult!

              Comment


              • melusicamea: becuri si stergatoare nu am. pentru mochete esti pe lista.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • Ma intereseaza si pe mine mocheta pt. toata tabla goala din portbagaj. Mai primesti?! Preturi?! merci si astept oferta ta...
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • preturi gasesti pe pagina 162
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Salut Silviu.
                      Asi dori si eu un kit de distributie 1.5 dci.
                      Ai cumva si kitul de accesorii pt. un dci cu ac(curea si rola)?

                      Comment


                      • capace tiranti mai ai? parca aveai la 35 lei. as fi interesat la pretul asta.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • sal Silviu,multumesc pt. raspuns.am inteles cu becurile.astept moketele.pa pa

                          Comment


                          • de tiranti nu zici nimic?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • husa de piele (protectie ptr capota ai,imp pietricelelor)
                              tr un mesaj daca ai si la ce pret
                              plssss

                              Comment


                              • alin: capace tiranti nu mai am, ultima oara erau la 45, la 35 au fost in 2007
                                GJ...: husa de capota nu am, nu am avut niciodata.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google