[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Silviu.Pompa de apa pentru 1.4 MPI ai?La ce preti si de cine este facut daca le ai?

    Comment


    • poi am versiunea laureat , dar nu am consum instant .. doar media de consum .. ma gandeam ca poate cu ceasul asta beneficiez si de indicatorul pe computer de consum instant .. acuma nu stiu daca merge asa ..

      Comment


      • merge. ceasul care ti-l da silviu are CI, si o sa iti arate si consumul instant.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Astazi a ajuns pachetul Silviu.
          Multumesc mult!

          sorette: suporti boxe spate cu capace 45 lei, sper sa fac rost zilele astea.
          45 setul de suporti boxe cu capace ?
          Last edited by Sorette; 27 May 2009, 20:01. Reason: Automerged Doublepost
          Opel Vectra A 1995
          Logan Preferance 2009
          Logan Editie Limitata 2014

          Comment


          • Sal Silviu,azi am luat coletul...le am si montat si vin super bine!iti multumesc mult pt tot!
            Esti un dragutz!..mai tinem legatura..pa pa

            Comment


            • Scuze de offtopic dar nu imi raspunde nimeni pe nicaieri asa ca incerc si aici:
              Are cineva idee daca placutele de frana de la mcv sunt la fel ca cele de pe pick-up?

              Comment


              • sunt la fel
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Wrooooong!!!!
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • ma aline lasa-l frate pe silviu sa raspunda ca-s produsele lui si treadu lui....
                    scz de off silviu
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • din cate vezi nu l-a intrebat pe silviu. a pus si aici intrebarea, pentru ca in alta parte nu i-a raspuns nimeni. nu m-am referit la marfa lui silviu, pentru ca nu am cum. si am terminat ca topicul e pt altceva
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        Wrooooong!!!!
                        Da-ne un hint, nu ne lasa in intuneric!

                        Comment


                        • Salutare Silviu, stropitorile de pe capota, pentru spalat parbrizu poti face rost??
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • Salut.
                            Placute de frana de berlina si de VAN ai?

                            Comment


                            • Salut Silviu,ai cumva ''cochilia''care vine pe oglinda de prestige?

                              Comment


                              • Cred ca te referi la acel capac?
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google