[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Placute de frana de la mama lor se gasesc la tine silviu?

    Comment


    • Maciulie neagra de logan....o pot adapta la solenza ?
      un pret te rog . . .
      mersi

      Comment


      • salut silviu vreau si eu mocheta care ascunde cricul pentru capota portbagaj din spatele banchetei si de la incuietoare daca ai acum sau cand aduci

        Comment


        • tweety: ultimul set pleaca maine catre cineva, pe la sfarsitul saptamanii sper sa mai fac rost.
          nenestea: merge maciulia si la tine, iti dau un adaptor. 40 lei costa maciulia.
          grecu george: am capitonajele, le pot trimite cand vrei tu.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • ai pm astept sa vina coletul si sa aibe si tot ce trebuie pentru montaj mersi

            Comment


            • Salut. A ajuns si la mine pachetul. Ms frumos. As vrea o oferta pe tapiterie pe pm, eventual si cu poze dar sa se potriveasca bine. Am primul model de logan. Ai cumva si stergatoare din alea flexibile din cauciuc mai lat?

              Comment


              • mai intreb odata:m-ar interesa daca ai piulitele sau suruburiile de plastic alea din interiorul aripii cu care fixezi aparatoriile de noroi pe fata si plasticul ala sub aripi(semiaripa sau cum ii zice).ai asa ceva?

                Comment


                • Sal Silviu ce se mai aude de suporti mei de boxe spate si capace de boxa negre ai gasit ? Dami un PM
                  Opel Vectra A 1995
                  Logan Preferance 2009
                  Logan Editie Limitata 2014

                  Comment


                  • acele suruburi de contraaripa nu le am momentan.
                    sorette: suporti nu am gasit. capace negre am la 15 lei bucata.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Un pret pentru placute si eventual o poza cu ambalajul si piesa se poate?

                      Comment


                      • sal

                        v cromat din fata ai? si la ce pret?
                        sigpic

                        Comment


                        • Silviu Bagheta decorativa cu aspect de aluminiu pt capota portbagajului gasesc la tine si la ce pret
                          Mersi pt timpul acordat mie si celorlanti de pe forum .
                          Sa ma ti minte si cu suporti de boxe spate si sa ma faci atent cand aduci OK
                          Opel Vectra A 1995
                          Logan Preferance 2009
                          Logan Editie Limitata 2014

                          Comment


                          • domnule silviu ce se mai aude cu rulmentul si emblema ?

                            Comment


                            • sal silviu
                              plafoniera dubla, suporti ochelari si bolturi din alea care sunt fixate pe stalp pt. a scapa de zgomotele de la usi poti sa ma ajuti ?
                              stima!
                              DACIA LOGAN

                              Comment


                              • am preferance mpi.. ma intereseaza serigrafie de mpi ( aia alba cu ace rosii), si vitrina argintie.
                                intrebare : vitrina se poate schimba usor?
                                0745202184 la orice ora decenta
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google