[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tetiere virgula

    Salut. Am testat azi un logan kissfm si am vazut ca are tetiera centrala spate tip virgula. As vrea sa pun si eu la kissfm-ul meu din 2007 .La ce pret este si daca este?

    Comment


    • piesele vandute sunt originale?
      Ambition

      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

      Comment


      • Cat se poate de originale... recomand... UP UP

        Comment


        • Tetiere nu am.
          Piesele sunt absolut originale.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • Capace Logan Facelift NOI (fara nici o zgarietura) ai ? Modelul de pe Laureate
            http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
            Sony/Magnat/Alpine/Focal

            Comment


            • Silviu, discuri de 238?
              sigpic

              Comment


              • placute de frana, semnalizatoare laterale de pe aripa ai?
                Last edited by Moonshadow; 14 November 2009, 00:53. Reason: Automerged Doublepost
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • prezoane pentru jante prestije daca ai si un pret la 16 prezoane
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Sal. Silviu, intinde-ti antele si intreseaza-te de 3 4 seturi de prezoane pentru jante de prestige si de capace+cheie (NU de jante Sinaia).
                    Merci mult!
                    sigpic

                    Comment


                    • sal Silviu,am si eu o problema cu scaunul soferului...nu-l mai pot regla lombar...acea rozeta(sau cum se keama)se invarte in gol...ce sa i fac?ma poti ajuta cu ceva?

                      Comment


                      • trebuie sa ii schimbi bobdenul din interior.....sigur ti s-a rupt

                        Comment


                        • Prezoane si capace jante nu am. am doar cheita pentru capace jante AL.
                          am mai adus plafoniera cu spot lectura la 45 lei.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • merci frumos, dar cum fac sa skimb bobdenul acela din interior?pe unde se ajunge in interior?....cu stima

                            Comment


                            • trebuie desfacuta tapiteria de pe scaun si numa asa poti ajunge la sistemul de reglare lombar

                              PS. suntem cam offtopic si ne bagam peste vanzarea lui silviu si nu imi prea place, daca doresti mai multe detalii vorbim pe PM.

                              Comment


                              • vreau si eu bielete de directie la 60 de lei,ambele, la adresa asta:
                                UNGUREANU GHEORGHE, sat Capotesti, com. Padureni, jud. Vaslui, cod postal 737396

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google