[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sosit pachetul,foarte frumos ambalat.Astept saptamana ce vine colantele de praguri modelul de prestige.Multumesc.

    Comment


    • salut! ma intereseaza o conducta de servodirectie cea de joasa presiune dintre vas si caseta, pentru logan benzina 1,4 laureate , merge si de pe preferance . Daca ai cumva ...fa-mi un pret cu transport cu tot , da sa fie in stare buna ca altfel ma apuc si inadesc furtunu la a mea si nu ma mai complic. Merci!
      Pain brings out the truth in us all...
      ...how much truth can you stand?

      Comment


      • Salut.
        Din cite stiu eu nu merge de pe preferance decit daca are AC.Cele fara AC sunt mai scurte
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • filtru polen, bandouri si manere albe, conducte servo nu am, sorry.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • aia de inalta presiune stiu ca difera , aia de joasa cred ca e la fel ca doar vasul si caseta nu-si schimba pozitia intre modele cu - fara AC
            Pain brings out the truth in us all...
            ...how much truth can you stand?

            Comment


            • Am mai adus protectii de aripi, cu kit complet de prindere la 70 lei setul.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • ce protectii aripii silviu cum arata o poza ceva

                ce protectii aripi silviu cum arata pune si tu o poza ceva
                Last edited by savoiu_rf 82; 13 June 2010, 18:35. Reason: Automerged Doublepost
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • uite-le in poza asta, sunt cele care vin pe muchia aripilor si protejeaza impotriva pietricelelor.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • Silviu,protectiile is modelul vechi,adica alea mai subtiri?Ca acuma am facut pe PH2 dealea mai groase si arata ca naiba,adica mai late si "ocupa"o suprafata mai mare din muchia aripii.Poti trimite si numai 2,pe spate?
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • Am modelul vechi, adica cel original ca din alea late nu am vazut de origine.
                      Cele de origine sunt astea inguste in doua variante, unele la care se pot pune aparatori de noroi si altele care vin pana jos si nu se pot pune aparatori de noroi.
                      Nu le vand decat la set.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Prelungire spoiler pentru PH2 ?

                        Comment


                        • salut Silviu ai cumva bielete de directie ca am vazut ceva in pagina trecuta parca 75 ron bucata? o intrebare am sunt de origine? sau sub ce licienta sunt facute ca cele precedente m-au tinut 3000km recunosc au fost doar 40 ron bucata astept PM daca esti amabil

                          Comment


                          • Prelungire spoiler nu am.
                            Pipe bielete 75 lei, originale, ai pm.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • piese

                              Spune-mi si mie daca exista protectii aripi pt. ph2/Sandero!
                              Iar cele pt. ph1 la cat sunt setul?
                              Autocolant stalpi Prestige pt. Sandero exista?
                              Am cumparat pt. ph1 si sunt mai inguste, nu se potrivesc la Sandero unde stalpul este ceva mai lat.
                              merci

                              Comment


                              • Salut,
                                Poti face rost de un kit complet ambreiaj (disc, placa presiune, rulment) pentru 1.6 MPI de origine? Multumesc, stima.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google