[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut. Ai cumva si cotiere ? Daca da la ce pret si ce model? mersi

    Comment


    • Din pacate cotiere nu am.
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • Salut,ma intereseaza daca ai chederul sau garnitura de la aerisirile din portbagaj de pe aripii,sunt supt mocheta

        Comment


        • am primit capitonajele... http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=403238&stc=1&d=1348136 264
          Attached Files

          Comment


          • cheie de logan mcv ai?,doar carcasa (pret)

            Comment


            • Servus
              Am rupt clemele de fixare pe laterala ale suportului pentru fata detasabila a casetofonului. Casetofonul este CD MP3 BLAUPUNKT, dotarea de fabrica. Se gaseste ca reper separat sau trebuie cumparat casetofon nou? :-?
              Ai cumva asa ceva de vanzare?

              Comment


              • vreau si eu maciulie imbracata in piele pentru logan 2007 (daca se potriveste ce ai tu sau trebuie cava modificari ) si as vrea sa imi zici daca ai si cat costa obturatoare antipraf usa

                Comment


                • taviany: sa le folosesti cu placere. Trebuia totusi sa lasi o zi capitonajul de capota motor pe jos intins sa-si revina mocheta ca a fost rulata in colet.
                  bebea: 45 lei.
                  ani[I]al: nu stiu ce sa zic, nu cred ca se gasesc separat, sorry.
                  marcel: ai pm.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • Stai linistit silviu am rezolvat cu bieleta antibalans!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Servus Silviu.
                      Asa este, am fost la reprezentanta aici in Cluj si am intrebat de piesa respectiva. Nu exista ca reper separat, doar impreuna cu Radio-CD. Preturile sunt descurajante pentru oricare dintre casetofoanele comercializate de reprezentanta.
                      Asadar, revin cu urmatoarea intrebare: ai cumva casetofonul CD Mp3 Blaupunkt montat pe Logan din fabrica? La ce pret?

                      Comment


                      • Nu am dar ma interesez. Daca aflu ceva, te anunt.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Salut Silviu. Zi-mi si mie te rog cat costa cablaj +proiectoare+inele de prindere+maneta pentru proiectoare pentru Logan PH1. Multumesc.
                          Sufar de sindromul copiilor care nu au avut jucarii! Cred ca orice se poate desface si imbunatati...

                          Comment


                          • Cablaj proiectoare cred ca mai gasim la 45-50 lei. Bloc lumini 160 lei. Suporti nu stiu daca iti gasesc.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • sal,pentru un cazan logan din 2005 cat ar costa capetele de bara..?
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Salut, 75 lei bucata.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google