[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danlau si b64mvp: pachetele sunt pe drum, trebuie sa soseasca. cred ca maine le primiti.

    am mai adus brate stergatoare model nou la 75 lei setul si filtre motorina la 120 lei. placutele sunt tot la 70 lei.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • Silviu,
      proiectorul meu a plecat ? Si astept si eu un raspuns de la tine pentru UCH chei cu buton pt.Ambiance !!
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Cum arata bratele stergatoare model nou?

        Comment


        • Bobbyred:a plecat proiectorul,uch si chei 160 lei.
          alexgame: uite o poza cu bratele comparativ,cel de sus e model nou se aseaza mai bine pe parbriz,sunt lucrate mai ingrijit si au un design mai elaborat.
          Attached Files
          Last edited by silviu_79; 15 April 2008, 20:48.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • Silviu am primit bordurile foarte frumoase , dar care e al meu care e al lui UnEL... apropo nu vrei unu de laureat cu computer de bord cu 10.000km?

            sigpic

            Comment


            • Am primit butoanele cu impuls funcioneaza perfect. super multumit. mersi inca o data

              Comment


              • Silviu...ma intereseaza sa am pe masina functia "consum instant"...am un dci de 70 cp...pe langa maneta de la stergatoare care trebuie sa aiba buton ,ce imi mai trebuie?
                Daca trebuie schimbate ceasurile cu totul ma intereseaza pretul si la cele clasice si la cele de Prestige...sau poate trebuie schimbat doar calculatorul...stii tu mai bine...Merci.
                sigpic

                Comment


                • Valeriu: ai nevoie si de ceasuri cu computer de bord si cu consum instant. am de prestige dci cu ci la 285 lei.
                  ai si pm.
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • Silviu e diferenta intre oglinzile de prestige si cele de MCV electrice? Ma refer la marime... sau difer doar ca e capacu vopsit

                    sigpic

                    Comment


                    • Difera doar capacul, in sensul ca oglinzile de prestige au capac ce se demonteaza si se poate vopsi in culoarea caroseriei iar cele de mcv sunt fara capace, dintr-o bucata, in rest, forma si gabaritul este acelasi.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Ai oglinzi de prestige? Daca da la ce pret...
                        si spune-mi si mie cum facem diferenta intre borduri? Care e ala cu 10mii carei ala cu 60 de mii asta fara sa fim nevoiti sa le punem pe masina

                        sigpic

                        Comment


                        • Va rog sa imi spuneti si mie....daca imi iau maciulie de Prestige....o scot pe cea veche doar desfiletand? Cred ca e si lipita acolo sa stea mai fixa nu? Iar cea noua ce fel o fixez? Doar infiletand acolo, nu trebuie si ea lipita cumva? Poate imi raspunde cineva care si-a schimbat maciulia veche cu una de prestige. Multumesc
                          Last edited by ingerul; 17 April 2008, 09:11.

                          Comment


                          • Pentru cine a mai intrebat de proiectoare, am adusi iarasi, la 290 lei setul.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Am primit astazi pachetul. Multumesc Silviu! De cuvânt ca întotdeauna.
                              Ţinem legătura

                              Comment


                              • Mai ai inele aeratoare arginti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google