[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca te referi la "inelul" ala care prinde husa de tunel am doar pentru modelele mai noi, pentru ph1 nu stiu daca mai gasesti.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • Salut!
      Ma intereseaza: cap bara stanga, rulment roata spate, protectii aripi late.

      Dan

      Comment


      • Sunt pe stoc. Ai pm.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • salut! as avea si eu nevoie de un set de manere deschidere usa interior pentru prestige. imi puteti spune din ce material sunt facute? aveti si manerele complete? (adica nu doar clapeta de deschidere a usii, ci manerul complet). eu am megane 1 si daca cumva mai aveti aceste manere va rog sa-mi dati si o poza din spatele manerului sa vad sistemul de prindere al sufei care actioneaza clanta portierei. daca se poate poze si pret. multumesc!

          Comment


          • Salut, varianta prestige faza 1 nu se mai fabrica de multi ani si aceste clapete nu se mai gasesc ca nu se mai fabrica nici ele.
            Din ce am vazut eu la Megane I manerele sunt de aluminiu, cele de Logan erau de plastic. Sistemul de prindere nu stiu cum e la Megane, la Logan e cu tija metalica, nu cu sufa.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • La Megane e cu cablu si nu se potrivesc clapetele...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • am inteles! in postul 1 din acest thread sunt atasate 3 imagini dintre care una e cu acele manere de care vorbim. manerele sigur se potrivesc pe sistemul de la megane 1 (ma refer doar la acele clapete argintii, care deschid usa din interior). asa este, la megane 1 deschiderea se face prin acel cablu, sufa, nu e cu tija metalica. multumesc oricum, daca gasesc ceva compatibil va mai intreb.

                Comment


                • Silviu te ai interesat protectii aripi fata sunt pana jos sau pana la aparatorile de noroi?
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Sunt doar modelul la care se pot monta presuri de noroi.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • ai cumva 2 butoane de geamuri electrice de ph2?

                      Comment


                      • Cred ca iti gasesc la aprox. 35 lei bucata.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Anunt valabil, piese pe stoc.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Salut!
                            Bănuiesc că capitonaj capota motor cu clipsuri, este rezistenta termic!

                            Comment


                            • Da, oricum caldura de acolo nu e mare.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • vreau si eu set capitonaj

                                Originally posted by silviu_79 View Post
                                Am mai adus capitonaje:
                                -Capitonaj capota portbagaj 30 lei cu clipsuri (sageata rosie);
                                -Capitonaj capota motor 35 lei cu clipsuri (sageata gri);
                                -Capitonaj in buza portbagajului 15 lei (sageata albastra);
                                -Capitonaj in spatele portbagajului, spre bancheta 20 lei (sageata galbena);
                                -Capitonaj ce mascheaza cricul 10 lei (sau pentru partea dreapta)(sageata verde);

                                Set complet 0740068613 Bogdan pls

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google