[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma intereseaza capitonajul pentru capota portbgaj si aeratoarele nichelate (in cazul in care se potrivesc la Logan 1)

    Comment


    • Salut Silviu!
      A ajuns comanda!
      Mulțumesc mult!

      Comment


      • Silviu, ti-am cerut capat de bara cu arc ( la 100 lei cum i-ai vandut lui Cristi Streulea), iar eu am primit capat de bara fara arc ( cel pe care il ai la 75 lei), dar la pret de 100 lei.
        Ceea ce n-a avut loc niciodată, poate avea loc mâine.
        sigpic

        Comment


        • Salut!


          Ma intereseaza o cochilie de logan PH1 care eventual sa fie decupata pentru telecomanda pe volan. Varianta de telecomanda e cea de Clio sau a fost si pe anumite loganuri.

          Comment


          • mircionesb: ai pm.
            Busu: cu placere.
            atinge dragos: verifica-l cu atentie, e varianta cu arc 100%
            misterio: nu am cochilie.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Da Silviu asa este, este cu arc, scuze de confuzie. Eu am incercat initial sa imping in el pur si simplu, doar cu o cheie papagal a lucrat arcul din el (nu stiu de ce??). Scuze inca o data.
              As dori si eu o bucata capitonaj capota portbagaj 30 lei cu clipsuri (sageata rosie).
              Ceea ce n-a avut loc niciodată, poate avea loc mâine.
              sigpic

              Comment


              • Salut as vrea si eu un capat de bara pe partea stanga. Sa imi spui cum putem lua legatura ca sa iti comunic si adresa. Stima

                Comment


                • Salut! Ma intereseaza tot setul de capitonaje, am un ph2, sunt compatibile?

                  Comment


                  • Momentan nu mai am capitonaje, saptamana viitoare sper sa mai aduc.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Multumesc pentru promptitudinea cu care ai raspuns, dar nu mi-ai spus daca sunt compatibile cu logan ph2!

                      Comment


                      • salut.vreau si eu niste piese pt. directie,nr. meu este0368439408.multumesc

                        Comment


                        • Salut capitonajul de cric de unde se prinde?

                          Comment


                          • ai capitonaje pentru logan 2 berlina?

                            Comment


                            • Salut Silviu.
                              Scuze dar nu reusesc sa gasesc lista de piese in cele 247 de pagini.
                              As avea si eu nevoie de niste preturi pentru urmatoarele pentru un Logan berlina:
                              - cap bara stanga
                              - discuri frana
                              - placute frana
                              - punte spate

                              Mersi!
                              Adi.
                              Last edited by adibontea; 8 July 2014, 15:51. Reason: Automerged Doublepost
                              Click click!

                              Comment


                              • Un pret te rog pentru discuri de frana ventilate si etrieri pentru ele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google