[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Silviu, vreau si eu un set de placute pentru un benzinar fara ABS!!!

    Mai ai?

    Merci!

    Comment


    • Aparatori noroi originale ai????Cat costa si o poza cu ele daca se poate????

      Comment


      • Ca sa scoti vechea maciulie cel mai simplu e sa o tai cu un cutter (eu am incercat prin rasucire si nu am reusit),iar cea de prestige intra foarte usor ,pur si simplu o bagi pe suportul de plastic de pe tija si o bati putin cu podul palmei (nu trebuie lipita si nu infiletata).

        Comment


        • Sal,zi si mie un pret pentru o pereche de oglinzi electrice MCV.

          Comment


          • Originally posted by Robert Stefan View Post
            Ca sa scoti vechea maciulie cel mai simplu e sa o tai cu un cutter (eu am incercat prin rasucire si nu am reusit),iar cea de prestige intra foarte usor ,pur si simplu o bagi pe suportul de plastic de pe tija si o bati putin cu podul palmei (nu trebuie lipita si nu infiletata).
            Trebuie sa-mi pun si eu maciulie de prestige....am incercta si eu sa o scot pe cea originala si am rasucito....dar se invarte cu tot cu plasticul ala al ei.....trebuie sa ramana acolo?

            Comment


            • Radu, plasticul nu trebuie sa ramana acolo,cand scoti maciulia de acolo singuru lucru care trebuie sa mai ramana acolo ii levieru numai, la mine a iesit cu tot cu plasticul ala maciulia
              sigpic

              Comment


              • Inseamna ca nu am stricat nimic....chiar ma miram cum naiba sa ramana acolo plasticul.
                Dar dupa ce o pun pe cea noua cum fac sa o fixez fara sa se invarta?

                Comment


                • Originally posted by silviu_79 View Post
                  Pentru cine a mai intrebat de proiectoare, am adusi iarasi, la 290 lei setul.
                  silviu,nici astazi nu mi-a ajuns coletul,stiu ca esti foarte parolist ( am primit foarte rpd restu de colete ) dar acum cred ca,chiar este o problema cu posta romana...
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Radu,la mine cand mi-am inlocuit maciulia aceea eu nu mi-am pus din aceea de prestige si la mine era ok fara chestia aia de plastic pentru ca am primit la noua maciulie niste chesti de cauciuc care intra pe levier,dar si la mine cand am tras de ea a iesit cu tot cu plasticul acela,acuma te intreb la maciulia de prestige nu a venit cu tot cu prostia aia de plastic?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu stiu inca...pentru ca duminica o primesc si eu

                      Comment


                      • S-au primit placutele frana .Silviu e baiat de incredere, contati pe el. Multam mister.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • "Chestia aia de plastic " trebuia sa ramana pe tija ,pe ea se fixa maciulia de prestige dar daca va iesit luati una bucata pexal si bagati-o pe tija si apoi fixati maciulia pe ea si o sa va iasa ca noua (maciulia nu vine cu nici un plastic ,plasticul vine montat pe tija (levier).
                          Ca sa evitati ori ce neplacere taiati vechea maciulie.
                          Iar in ceea ce-l priveste pe SILVIU omu e SUPER OK si S. Parolist (Mai Rar Asa Oameni).

                          Comment


                          • Ana cip: saptamana viitoare sosesc inelele, ai pm.
                            in legatura cu maciulia sunt doau situatii:
                            - pentru cei cu maciulie din prima serie, cea neagra, mare , patratoasa, se scoate maciulia de pe levier prin rasucire, iese cu totul, ramane levierul gol si pentru montarea uneia de prestige se foloseste o bucata de furtun, pexal sau chiat banda adeziva deoarece diametrul levierului e mai mic decat gaura maciuliei.
                            - pentru cei care au colectia 2, se trage maciulia fara a o roti si ramane pe levier un manson de plastic peste care se indeasa noua maciulie. diametrul este identic la cele doua.
                            sper ca am fost destul de clar.
                            acum astept comenzi de maciulii
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Multumim silviu pentru lamuriri

                              Comment


                              • Salut am o intrebare : la franare se aud scartaituri, cel mai probabil e de la placutele de frana, care cred k s-au tocit.E grav daca mai merg asa o perioada?La franare nu am probleme, raspund bine la comanda.Ms
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google