[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Silviu, mi-a venit azi aviz de la posta...Maine merg sa ridic coletul...faza e ca, eu cred ca nu mi-ai pus si sistemul de prindere la mocheta de la portbagaj, pt ca am ramburs 72 lei, si nu 77 cat trebuia...daca nu ai pus si sistemul de prindere, te rog sa le trimiti cu ramburs doar 5 lei (cat costa alea), pt ca este greseala ta
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Silviu, ai huse scaune model prestige?Daca da, la ce bani?

      Comment


      • Avea la 255 lei setul
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Mai ai aparatori pentru aripi si daca da la ce pret? Ma mai intereseaza consola centrala cu loc pentru butonul de aer conditionat si pentru comutatorul de recirculare a aerului pe culoarea neagra. A, si un set de placute de frana. Mersi

          Comment


          • Eu astept sa ajunga serigrafia si acele
            by the way..................Nu ai cumva chestia aia ca un eleron sau ceva de genu (deflector de aer) care se prinde pe luneta spate..............M-ar interesa una.................Si un pret bine inteles. Ms
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • ??????????
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Am luat azi coletul de la posta... A venit bine, dar cu mocheta aia m-am cam chinuit sa o prind si a trebuit sa ii fac eu niste adaptari pt ca unele gauri nu se potriveau...Vreo 3 la numar
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • La ce pret ai protectiile de aripi? Cele din postul #14 rand 1 poza 4. Si ce modalitate de prindere au?
                  creion alb pt pneuri ai cumva?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Domnu silviu vreau si eu o serigrafie prestige cu ace pentru un MPI. S-a notat da ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • A si inca ceva silviu daca mai ai mocheta pentru capota motor???
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Mvp: am serigrafia la 60 lei cum scrie si mai sus. Mocheta capota motor nu am.
                        protectii aripi, huse si oglinzi, eleron si creion nu am.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Buton ac ai gasit?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Vreau si eu 2 "sigurante" ptr protectiile noroi! Nu stiu daca asa se numesc dar sunt alea ce tin in partea de jos protectiile de caroserie? Ai asa ceva? Sau dai doar cu protectiiile ? Cat sunt?
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Separat nu se gasesc...Am cautat si eu...Doar daca improvizezi ceva...Vezi ca ai pm
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Merci de pm dar astept raspunsul lui silviu! Eu am deja aparatorile!
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google