[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am pus mocheta in gura portbagajului cu prenandez si sta f bine ,

    mai parca sunteti copii mici daca nu potriveste fa tu o alta gaura si gata #-o
    Last edited by dan_sparco; 22 December 2008, 12:37. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • ridic-o mai sus si o sa vina si acolo. asa le-am facut pe toate sa vina mai sus un pic decat marginea aia.
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • pai am pus-o si asa...si cade...gaurile alea nu-s prea 'centrate' si nici nu stiu daca pot sa fac alta langa ca imi e frica sa nu se uneasca. in fine... sper sa fie bine
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • silviu nu uita de mine cu prelungirea aia.........de sandero sau de care se potriveste pe logan? ma intereseaza din aia cum are BFF-ul
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • Originally posted by 89.MIR View Post
            silviu nu uita de mine cu prelungirea aia.........de sandero sau de care se potriveste pe logan? ma intereseaza din aia cum are BFF-ul
            daca te referi la prelungire bara fata cum are sandero, preferabil sa iti caute una de logan pick-up ca este fixa si se aseaza mai frumos. as dori si eu sa aflu pretul celei de pick-up.

            cea de sandero nu se potriveste exact si o sa iti stea urat ;). uita-te la my ride ;)
            sigpic

            Comment


            • de pick up nu se gaseste ca nu se fabrica. au fost doar "de poze". nu s-a vandut niciun pick-up cu prelungire de bara.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • sunt in braila. am vazut personal ;). printre primele aparute
                sigpic

                Comment


                • Va doresc sarbatori fericite!
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • @silviu,

                    revin cu impresii...colet primit intact cu toate componentele comandate

                    Am intampinat unele probleme la montaj pentru ca loganul meu se pare ca are montat pe el instalatia electrica de la clio. (mufa de poiectoare care intra in instalatia electrica de la masina este mult mai plata decat ce mi-ai trimis tu si are burduful albastru, am gasit in targ la vitan 30 lei). De asemenea la proiectoare lipseau clemele de prindere pe bara (cate 3 la fiecare proiector) eu am gasit doar doua in pachet si am fost la un dealer de am cumparat (9 lei/buc)


                    Contactorul la pedala de frana (pe al meu scria Renalut si este mult mai plat si se poate regla din interior)

                    Asta pe viitor ca sa stii cand mai cer baietii...este bine sa verifice inainte de a face comanda.
                    B-69-URC

                    Comment


                    • nu stiu sa fii schimbat cablajul si sa fi trecut la cel de clio dar ma rog...
                      referitor la cleme, aia din pachet a fost bonus, nu am cleme si nici nu am spus undeva ca dau si clemele.doar proiectoare, becuri, cablaj si suporti.
                      referitor la contactorul de frana, este si asta reglabil si are sigla renault, acum depinde pe care masina l-ai pus ca sunt diferite diesel benzina si vad ca tu ai si un dci si un mpi.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • Silviu,mai ai cumva protectii aripi de berlina ? la ce pret ?

                        Comment


                        • da, mai am protectii de aripi la 85 lei cu kit complet de prindere.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • bandoul acela cromat din fata,zambetul cum zic unii ai????????si la ce pret.

                            Comment


                            • salut

                              ce maciulii mai ai la vanzare?

                              Comment


                              • maciulii de prestige mai ai ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google