[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serigrafia Prestige Mpi este folia aceea alba de la ceasurile din bord???....ce se mai aude de insonorizantul pt capota...o zi buna
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • da, aceea este serigrafia de prestige. uite si o poza.
      Attached Files
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • Serigrafia veche este tot o folie? se schimba greu? eu ma gandesc ca desfac ceasurile si folie e asezata cumva p acolo, scot acele, scot serigrafia veche si o inlocuiesc??
        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

        Comment


        • da, si serigrafia neagra este tot o folie ca si asta, culoarea difera. si da, asa se monteaza, demonteaza, ai intuit corect.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • suporti proiectoare mcv? daca ai vreau, instalatie proiectoare este cablul de legatura intre proiectoare? mufa de proiectoare care vine din instalatia masinii, este stock?

            Comment


            • suporti proiectoare mcv caut si te anunt, o sa fie undeva la 55 lei.
              instalatie am la 35 lei.
              mufa ar trebui sa fie stock.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • Silviu la placutele de frana la 70 Ron/set intra 2 placute in set sau toate 4? sunt diferite cele care au ABS?? sunt de origine ? poza ai? ce fel de ulei intra in Logan, 5W40?? Ms Astept raspuns
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • placutele sunt la set de 4 bucati, originale, in cutie renault.
                  ulei ai nevoie de 5w-30
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • in cartea masinii mele scrie ca ulei trebuie 5W40. tu de ce zici 5W-30? care e diferenta?
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Sal ,

                      Cablu alimentare combustibil ai?

                      Ms anticipat.

                      Comment


                      • La revizii cei de la service mi-au pus numai 5 W30, care oricum e mult mai bun decat 5 W40.

                        Comment


                        • Daca te uiti in cartea masinii vei vedea ca poti sa pui 10w40,5w40,5w30 si inca cateva tipuri trebuie sa tii cont de indicele de temperatura la care lucreaza masina si de normele care trebuie sa le indeplineasca uleiul (Acea A3/ B4) ...oricum exista un thread pe forum numai despre asta...in ceea ce priveste ce ti-au pus cei de la service ma indoiesc ca este mai bun 5w30 pt ca din cate stiu este Dacia Oil...care sigur nu este mai bun decat un Castrol, Mobil etc 5w40...scuze daca am fost off-topic
                          Last edited by gmv97; 9 February 2009, 12:54.
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by silviu_79 View Post
                            protectii de aripi am adus.
                            Ce pret au protectiile de aripi?...sunt cele originale?
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • de ulei eu stiam de 5w-30 si am pus numai din asta, nu dacia oil ci elf, nu numai dacia oil este 5w-30, toti producatorii fac si 5w-30. nu stiu unde ai citit tu ca in carte nu scrie ce ulei sa pui, e doar un tabel din care alegi tipul de ulei in functie de temperaturile la care o sa fie supus.
                              in legatura cu acel cablu alimentare combustibil nu prea am priceput la ce anume te referi.
                              protectiile de aripi sunt cele originale si cu kit de prindere. 85 lei setul.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • cum e kitul de prindere? e autoadeziv? sau trebuie date gauri?

                                un set de capace sinaia cat costa? si poti aduce?
                                Last edited by VanDiesel; 9 February 2009, 13:37. Reason: Automerged Doublepost
                                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google