[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU trebuie date gauri pentru protectii, pe partea exterioara au banda adeziva iar pe interiorul aripii au niste cleme de prindere cu suruburi.
    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

    Comment


    • nu trebuie date gauri, nu se aduc modificari de niciun fel.
      are pe contur dublu adeziv si cele de pe spate au niste cleme de plastic cu surub ce se strang. pe fata se prind cu suruburi si niste clipsuri ce intra in gaurile deja existente pe muchia aripii. o gaura patrata si una ovala.
      capace sinaia sunt cele de pe jantele de aliaj sinaia, la astea te referi? sa vad daca gasesc.
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • Silviu m am referit la conducta de benzina din plastic care intra in rampa injectoarelor.

        Comment


        • salut! pentru revizia de 30mii km cu ce ma poti ajuta? filtru ulei,filtru aer,bujii,placute frana?mersi

          daca mai ai pentru un prieten modulul ridicare geamuri fata pentru ca nu are are geamuri automate fata si o informatie,poza,sunet pt claxoanele bitonale ! mersi
          Last edited by dany_6900; 9 February 2009, 19:46. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Am primit colet. Vanzator serios! Recomand!
            :inlove:

            Comment


            • filtru ulei 15 lei,filtru aer 35 lei,bujii 60 lei ,placute frana 70 lei

              am facut mocheta capota motor la 27 lei. poze maine.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • silviu te sun maine pentru capota motor
                low....&.....slow

                Comment


                • sa vad poza cu ea montata si poate iau si eu
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Si eu vreau poze,daca i mi place cum arata, trecema si pe mine pe lista pentru una!;)
                    sigpic

                    Comment


                    • mocheta capota motor la mine ... luata silviu ai pm
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • cine m-a intrebat de volan de phase deux ca nu mai stiu?
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Ce pret are volanul Silviu? eu parca am intrebat odata?
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • o poza cu capota motor se poate?

                            Comment


                            • pozele mai pe seara
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • astept poza si eu. si sa imi spui ce se mai aude de stikerele kiss fm si de abs plus de care a intrebat bogdan
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google