[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cuiele s-au dat deja.
    alindrgn: in timp bucsa aia o sa se uzeze si o sa zdragane usa. astea fara bucsa de plastic nu se mai uzeaza asa usor si nu mai ai greierasi la usa.
    Ride Like The Wind!

    Comment


    • da...mersi de raspuns. o sa dau foc la coteţ cand o sa inceapa greierasii prin el

      vreau un capitonaj pentru capota, il poti pune maine nu?
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • salut vreau si eu protectii pt aripi si aparatori noroi pt mcv si la ce pret?

        Comment


        • Ascultati-l pe Silviu ce va spune ca stie el ce stie (eu mi-am schimbat cuiele si acum totul este OK) Cand am dat jos cuiele vechi (de 1 An) bucsa era subtiata pe interior si din acea cauza avea joc, asadar schimbati-va cuiele si greierasi va vor muri ca prin minune. Un sfat suplimentar pt. cei ce dupa ce schimba cuiele si le mai scartaie usile ,trageti in jos chederul in care se inchid geamurile (ca sa dati chederul in jos trebuie sa deschideti geamurile complet) si dati cu WD40 pe rama din tabla a usi ( interior acolo unde se fixeaza chederul)si asa va veti rezolva si problema cu scartaitul usilor.

          Comment


          • am mai adus manere de prestige, cele argintii de interior pentru cei care m-au intrebat (era cineva care m-a intrebat ieri si i-am zis ca nu mai aduc). 65 lei setul.
            Attached Files
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • cum arata antifon pedalier? ai asa ceva ? poti pune o poza?
              Last edited by raducu26; 19 February 2009, 12:02.

              Comment


              • cat m-ar duce materialele cu manopera sa colantez si eu geamurile pe spate si luneta cu filie de circa 75% vizibile si daca am nevoie de omologare ?

                Comment


                • depinde unde mergi la o firma ajunge pe la 500 lei la brasov, la voi poate sa difere putin pretul, sau la unii care fac in fata blocului, unde poti sa iesi la 250-300 lei. eu unu mi-am facut la unu in fata blocului si am platit 250 lei laterale fata-spate, luneta si parasolar plus omologarea. poze poti sa vezi la my ride in semnatura
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Ochi de pisica Logan Phase 2

                    Salut, Ochi de pisica Logan Phase 2 ai? M-ar interesa cel de pe partea stanga, al meu sa crapat. Imi poti lasa un msg la ym: razvan_fun
                    la bine si la rau, alaturi de loganul meu

                    Comment


                    • bielete antiruliu 55 lei setul.
                      Ride Like The Wind!

                      Comment


                      • ai pus coletul meu la posta?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • a ajuns coletul intact. banii iti sunt in cont astept putin soare sa se incalzeasca tabla si le lipesc. Bafta!
                          sigpic

                          Comment


                          • silviu

                            mai ai manere de prestige?daca da vreau si eu 4....spune mi sa ti trimit un pm!ms frumos...poti sa mi raspunzi prin pm ca sa aflu mai repede!mersi frumos!

                            Comment


                            • silviu cand mai aduci cuie ... da-mi un pm ca as dori si eu un set ... sarumana
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • silvano: mai am manere, da-mi pe pm adresa si-ti trimit.
                                deluxe: te-am pus pe lista.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google