[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by silviu_79 View Post
    Shiftyasd: mocheta o pot trimite prin posta.
    brate stergatoare model nou nu mai am deocamdata. am atasat o poza cu cele doua modele ca sa vedeti despre ce e vorba.
    am adus Butoane cu IMPULS pentru geamuri electrice. noi si originale, 100 lei bucata.
    si care e diferenta intre astea si alea vechi????

    Comment


    • Diferenta se observa in poze, acolo sunt pozate si cele noi si cele vechi, unul langa celalalt.
      Ride Like The Wind!

      Comment


      • Am gasit un set de brate stergatoare model nou, 75 lei.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Adica 200 de lei un set de butoane cu impuls?:o:o jesus
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Originally posted by silviu_79 View Post
            Diferenta se observa in poze, acolo sunt pozate si cele noi si cele vechi, unul langa celalalt.
            diferenta e ca unele sunt puse pe cant si celelalte cu indoitura in jos????

            Comment


            • Originally posted by KeanuRev View Post
              Adica 200 de lei un set de butoane cu impuls?:o:o jesus
              nu comenta! Eu pe ale mele le am adus din pitesti si am dat in 2006 25 lei pe buc.si cand mam dus in targ la vitan sa iau un buton cu impulus ca pe al meu il
              stricasem era 120 lei buc.( asta la o diferenta de 6 luni) si dupa o sptamana
              cand am vrut sa l cumpar dateai cu tunu si nu gaseai m ai sa te bata si vanzatori ca si ei erau nervosi pe tema asta

              Comment


              • BIne ma sa fim seriosi.. 100 de lei pe un buton cu impuls? / Mi se pare foarte mult.. mai bine cumperi un modul cu 50 de lei... na nush.. ce sa zic.. oricum pretul ii imens
                Silviu oglinzile? nik?
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Cam scump butonul cu impuls, asta e parerea mea, mai vedem ce zice silviu, poate mai face o reducere .
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Shifty:chiar nu intelegi ca in ambele poze apar ambele tipuri, adica in [prima poza e un stergator tip nou alaturat unuia de tip vechi, asa si in cealalta poza. las-o balta.
                    butoanele nu sunt alea mele, sunt ale unui prieten care m-a rugat sa pun si pentru el anunt. asta e pretul cerut de el, eu nu castig nimic la asta. cine vrea cumpara, cine nu vrea sa nu cumpere.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Salut
                      ma intereseaza un mp3 original blaupunkt
                      cat costa?
                      DACIA LOGAN

                      Comment


                      • E vreo diferenta intre stergatoarele vechi si astea noi?
                        butonul cu implus e ala care apesi o data si se inchide geamul singur?

                        Comment


                        • Azi am primit si capul de schimbator PRESTIGE... Multam

                          Comment


                          • Tomu: este o diferenta intre stergatoare, de producator si un pic de forma, au alte curburi.
                            butonul este cel de care zi tu.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Am primit astazi coletul cu protecţiile. Multumesc Silviu!
                              Ţinem legătura.

                              Comment


                              • Silviu,mi-ai trimis emblema ?
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google