[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am dat un pm ....

    Comment


    • Ti-am trimis PM acum câteva zile, în legătura cu o carcasa pentru cheie şi un set de inele aeratoare argintii. Dacă nu mai poţi face rost de inele,măcar carcasa..Contacteaza-ma.

      Comment


      • Aeratoare complete Lodgy, Dokker, Logan II cu nichel 70 lei setul ----- se potrivesc la loganul mai vechi? , 2007

        Comment


        • salut silviu
          ma intereseaza capitonaj capota motor si capitonaj capota portbagaj.

          Comment


          • Salut, pompa de apa pentru DCI e de euro3 sau euro4? ca am auzit ca difera

            Comment


            • sal ma intereseaza si pe mine daca ai pentru logan an 2005 manerele la usi din acelea gri,aeratoarele tot asa gri,nuca schimbator cu tot cu imbracaminte din acea de 16v , serigrafie si inele de la ceasuri tot asa de 16v si autocolantu de pe usi tot asa de 16v astept un pret la toate, o seara buna.

              Comment


              • Alex: ai pm.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • ai capitonaj capota motor si capitonaj capota portbagaj?

                  Comment


                  • Oglinzi electrice de Logan II cu semnalizare pe ele ai? ... daca da... un pret se poate?

                    Comment


                    • Azi am ridicat coletul, totul este in regula. Multumesc.
                      PREFERENCE 1.6

                      Comment


                      • Salut Liviu 79 , as dori si eu setul acela de mochete pentru capota , portbagaj , ideea este ca am un logan 2011 cred ca ph2 cum am vazut ca i se spune , stie careva daca se potriveste la gauri , forme..., multumesc si astept un raspuns ca sa stiu daca continuam cu comanda aferenta....

                        Comment


                        • Salut, momentan nu mai am mochete, peste o saptamana-doua cred ca mai aduc.
                          Se potrivesc si pe ph2.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Ok , sa ma ai si pe mine in vedere , cand apar , cum putem sa luam legatura inafara de forum ca nu prea am timp sa stau pe el , si pe parcurs poate mai se mareste lista , sa vad ce mai gasesc in lista ta petru masina ce miar mai trebui, multam...
                            Update.... si cand o sa comand mocheta mai adaugam si colante negre pentru stalpi
                            Si sti cumva grila de ph2 fara emblema pe unde gasesc......?
                            Last edited by rajahaurus; 27 July 2014, 21:55.

                            Comment


                            • Salut Silviu. Ma intereseaza un Kit de distributie ptr Logan1.4MPI 2007, pret, de cine e facut si garantie. Pe langa asta m-ar interesa un set de capitonaj: capota motor, capota portbagaj si buza portbagaj. Daca poti sa-mi spui cat ar fi pe fiecre elemente cat si complet.
                              Multumesc

                              Comment


                              • Kit distributie original 150 lei (gates si koyo), capitonaje nu mai sunt.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google