[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok.E bine ca e trimis.Mersii

    Comment


    • sal...vreau si eu capitonaj pentru spatele portbajaului si pentru buza...fara cel de la cric. daca se poate sa le pui luni
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • alindrgn: ai pm, luni le trimit.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • silviu...nu mai stiu pe unde am pus numarul ca te sunam...ai autocolant pentru stalpi???
          low....&.....slow

          Comment


          • alexutzu: ai pm
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • uch inchidere

              salut..ma intereseaza si pe mine in ce consta kitul de inchidere centralizata" UCH si chei (pentru inchidere centralizata pe Ambiance) "...eu am o solenza fara inchidere nu ca ar fi mare diferenta...
              sigpic

              Comment


              • Ma intereseaza si pe mine mocheta aia de pe capota de la motor.....cu suportii de prindere. Cat costa???
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • Silviu, a sosit coletul.Sanatate maxima si Sarbatori Fericite

                  Comment


                  • am primit si eu pachetul cu husele! merci mult!!! ai pm!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • silviu ai si tu pielea aia care imbraca schimbatorul de viteze???
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • deocamdata nu am husa de la schimbator.
                        am mai adus sonde servo directie 70 lei.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Silviu ma intereseaza si pe mine, capacele de la butoanele de geamuri(forma a fost schimbata dar butonul este acelasi dar capacul difera), deci nu tot butonul de la geamul electric de ph2 doar capacul daca se poate.
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • imi pui te rog o poza cu prelungirea aia de spoiler din cauciuc??? de sandero. se potriveste la logan?????
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • bobo: am doar un buton de ph2 si nu-l desfac.
                              89.mir: nu am poza deocamdata, o sa fac si o pun aici.

                              am mai adus inele aeratoare prestige, cele argintii, 65 lei setul.
                              Attached Files
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • am primit coletul. dar te rog sa imi zici si mie pretul la fiecare 'produs' pe care mi l-ai trimis, pentru ca mi se pare prea mult. si un capitonaj pt buza portbagajului l-am luat pentru un membru de pe forum care are ph2, si nu a stat. a trebuit sa ii punem banda dublu adeziva ca nu vroia sa stea nicicum. la a mea mai sta de bine de rau, dar o sa vad cat
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google