[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In legatura cu,capitonajul de la buja portbagajaului...si eu am luat..si nu o stat deloc..l-am bagat mai mult sub cheder si ii ceas;)..
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • la mine mai sta cum mai sta, dar la membrul celalalt cu ph2 parca e prea scurt materialul, nu stiu ce sa zic...sunt curios cat o sa ii tina banda dublu adeziva care i-am pus-o
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • alin: nu mi-ai zis ca vrei si pentru ph2, pe ph2 nu am testat, nu stiu cum e acolo.
        in legatura cu preturile, da-mi pe prv ce ti-am trimis si-ti spun pretul pe fiecare.
        fa-i o poza si pune-o aici. daca e, ii fac una cu buza aia mai mare, nu-i bai.
        Last edited by silviu_79; 18 December 2008, 22:08.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • nu stiu daca e vreo diferenta. cred ca e cam scurt materialul, nu stiu ce sa zic...ca nu se tine dupa cheder.
          ai pm
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • silviu- nici la mine nu vine mocheta ptr buza portbagaj! ce sa fac??? exact ca la alindrgn...si la mine e ph1!!!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • o sa fac poza si la mine, si la celalalt membru si o sa iti dau, dar ti-am zis ca la el e deja banda dublu adeziva pusa, asa ca o sa fac poza ca sa vezi distanta dintre mocheta si cheder
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • mocheta care am luat-o de la el se potriveste ca manusa, doar ca am tras eu prea tare de ea intr-o parte si a trebuit sa dau a III-a gaura pentru bradulet. am probat-o inainte sa o prind la cheder si se potrivea la tanc. nu stiu la voi cum nu reusiti sa o punteti
                Attached Files
                Last edited by bogdan_1984; 18 December 2008, 23:18.
                sigpic

                Comment


                • incep sa cred ca e cam scurt taiat :|
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • si eu sunt sigur acu, dupa ce vad poza asta, ca e mai scurt taiata la mine! e lipsa vreo 1,5-2 cm!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • Atunci cit costa un buton de geam electric de ph2?
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • 15 lei ca si celelalte.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Silviu m-ai inteles gresit eu vroiam sa stiu daca se potriveste la logan si un pret.
                          ms mult
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • silviu...azi i-am dat protectiile lui sebi8ta...ti-am specificat in pm ca vreau protectii pentru MCV, nu de berlina. ca de berlina isi lua din brasov cu 60 lei, nu cu 85 de la tine. si una din protectiile de pe spate are un tambur rupt
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • vorbisem cu sebi inaintea ta si i-am spus ca am numai de berlina si a zis sa le trimit pe alea. a fost optiunea lui, nu a mea.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • ok...poza cu capitonajul de pe ph2 nu mai pun ca a zis ala ca tine banda dubla adeziva. insa zi-mi si mie cum sa prind la mine capitonajul ala din spate. ca gaurile alea nu sunt la distanta care ar trebui, si parca sunt mai jos decat decat ar fi trebuit. iti pun o poza sa vezi cum imi sta. in partea dreapta (nu se vede in poza) se tine in cuiul ala de plastic
                                Attached Files
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google