[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • butonul de la portbagaj ma intereseaza... cat costa???? daca ai... (la al meu cand bag cheia se invarte in gol)
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

    Comment


    • Originally posted by silviu_79 View Post
      nu stiu sa fii schimbat cablajul si sa fi trecut la cel de clio dar ma rog...
      referitor la cleme, aia din pachet a fost bonus, nu am cleme si nici nu am spus undeva ca dau si clemele.doar proiectoare, becuri, cablaj si suporti.
      referitor la contactorul de frana, este si asta reglabil si are sigla renault, acum depinde pe care masina l-ai pus ca sunt diferite diesel benzina si vad ca tu ai si un dci si un mpi.
      numai la dci am facut modificari...1.4 mpi abia l-am cumparat si este in garantie...
      atunci merci de bonus

      cat priveste cablajul am fost in aceeasi seara la mai multe magazine si toti in dadeau aceasi cablu de proiectoare (ca si cel trimis de tine), pana am intrebat pe cineva de la reprezentanta care mi-a spus ca modelul meu (preferance 1.5 dci fabricat in feb 2006) ar avea instalatia electrica de la clio, insa la Vitan cand am intrebat mi-a spus ca pana acum pentru toate loganurile el vinde numai cablajul cu mufa mai plata si cu un burduf albastru si ca nu a avut plangeri.

      Oricum pana la urma am rezolvat-o, mai trebuie doar sa mai ma bag o data sub masina ca sa le reglez pentru ca imi bat in pamant.

      Mai facem afaceri impreuna si pe viitor...

      Ai idee cam la ce pret m-ar duce doua oglinzi electrice cu degivrare modelul nou+cablajul+butonul de actionare ? (degivrarea se actioneaza din acelasi buton cu luneta ?)

      merci
      merci
      B-69-URC

      Comment


      • bandou cromat nu am. nici buton portbagaj.
        maciulii am doar de sandero/phase deux. au capac cromat ca alea de prestige si corpul gri. singura diferenta este ca nu sunt imbracte in piele. 65 lei.
        oglinzi nu am deocamdata niciun model. legat de degivrare, da, ea posrneste odata cu cea de la luneta.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Silviu, am primit tapiteriile / mochetele din portbagaj. Cea de la incuietoare am inteles cum se monteaza. Cea de la cric, insa, ma incurca putin. Ai niste poze ceva, cu montajul ei? Stima.

          Comment


          • shi in viitorul apropiat nu potzi face rost de buton portbagaj ???sau dak ai mai avut la ce pretz a fost??
            Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
            ID: cipry263

            Comment


            • salut! am primit tapiteriile de la tine pentru porbagaj, dar cea de la cric cum se monteaza? o indicatie daca se poate. am ajuns la capatul meseriei. multumesc.

              Comment


              • cipri. o sa-ti fac rost de buton.
                pentru ceilalti o sa incerc sa fac un filmulet zilele astea cu montarea mochetei de la cric.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • Silviu, nu am primit nici acum, coletul cu sonda aia

                  Comment


                  • cristi: mergi la posta si intreaba ca ori nu adus postasul avizul ori se misca posta mai greu cu sarbatorile.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • un set autocolant stalpi de prestige poti aduce? cam cat?
                      :inlove:

                      Comment


                      • set autocolante stalpi 65 lei.
                        poze cu consola centrala prestige pentru mircip.
                        Attached Files
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Silviu, ma intereseaza si pe mine cheder pt usa dreapta fata, si daca ai chestia aia ce se pune pe capota fata ca sa nu se auda motorul.....un fel de izolator fonic.

                          Comment


                          • cu cat dai consola ?

                            Comment


                            • cheder si insonorizant motor nu am. o sa fac un insonorizant capota motor prin ianuarie.

                              consola de prestige este 85 lei.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • silviu daca produci un insonorizant pentru capota,punema si pe mine pe lista pentru 1bucata , apropo ce se mai aude de comanda mea ? mersi !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google