[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal. pentru contactorii de la usile din spate imi dai si cablu? sau trebuie sa il cumpar? si zi-mi si mie pls cum scot butonul de la usa din fata, ca am tras de el si nu mi-a iesit, si nu as vrea sa il bulesc
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Butonul de la usa il scoti din interior...dai chederul la o parte,si ridici mocheta...bagi mina,si apesi pe clemele pe care le are,si il impingi afara.Sau,scoti decit mufa din ele,ca ea te intereseaza presupun. Daca gresesc,sa ma corecteze cineva...

      Comment


      • e vorba de butonul din poza. totusi, daca dau mocheta la o parte nu stiu cat pot sa ajung la buton. uita-te si tu ce distanta e...mai degraba trebuie dat jos plasticul de pe stalp, ceea ce nu o sa fac. sa vedem ce zice si silviu
        Attached Files
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • vezi ca linga buton,e un cauciuc,care se scoate foarte usor.Cred ca se poate baga degetul,si sa impingi in fiecare clema a lui invirtind butonul.Am sa incerc eu vineri(cel mai probabil)dupa ce primesc comanda,si iti spun dupa aceea ce si cum...asta daca nu spune altcineva pina atunci.

          Comment


          • eu nu ma risc sa bag degetul acolo. am aflat cum se scoate. propun sa incheiem aici subiectul cu butonul, pentru ca nu suntem la sectiunea discutii generale, ci sectiunea de bursa. mai astept un raspuns de la silviu, atat. deja e prea
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • oglinda dreapta pick-up aduci? la ce pret?
              Dacia Logan 1.4 MPI Dacia Logan MCV 1.6 MP Dacia Logan Pick-up 1.6 MPI

              Comment


              • alin: tragi cauciucul de pe buton, tii de partea aia subtire, rotunda a butonului si cu o surubelnita micuta apesi fiecare clema din cele 3 dinspre exteriorul butonului spre centru, pe rand, usor si o sa iasa. nu e greu si nu ai cum sa-l strici asa usor. mufe pentru butoane nu am. cablu iti pot da.
                andy: nu am oglinda van/mcv
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • bun...si eu de unde sa stiu ce mufe sa iau? si de unde?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Ma intereseaza si pe mine o mocheta pt capota portbagaj cu kit, capitonajul care ascunde cricul,capitonajul din buza portbagajului,si Capitonaj pentru spatele portbagajului inspre bancheta ..la ultimul as vreo o poza ca sa ma lamuresc cum este daca se poate...sa imi spui si livrarea cat ma costa
                    Instalatia de proiectoare are si cablajele?? As vrea un pret pt maneta de semnalizarea cea care are si butonul pt proiectoare si un pret pt butoanele de la geamurile electrice in cazul in care ai cu impuls...multumesc si astept un pm de la tine
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • mai ai capace tiranti? parca asa se cheama...
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • maine dimineata pun poze cu capitonajele.
                        butoane cu impuls nu mai am si nici maneta lumini.
                        instalatia de proiectoare este completa, de la mufa de sub baterie pana la fiecare proiector in parte.
                        capace tiranti nu mai am.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • salut silviu !
                          as avea nevoie de manerele de la prestigi alea de la usi de pe interior acum stau si ma intreb se pot monta la modelul meu de masina respectiv logan preference din 2007?

                          Comment


                          • silviu, cu proiectorul meu si autocolantele pt praguri ce se mai aude?D
                            sigpic

                            Comment


                            • silviu ziceai candva ca faci un filmulet/tutorial pentru monarea mochetei de la cric. ai reusit sa faci ceva? eu inca am ala pus la intammplare, sta intr-o parte. ai facut insonorizant capota?
                              sigpic

                              Comment


                              • Kit de distributie si proiectoare de ceata complet le ai?Multumesc pentru raspuns.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google