[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa ma anunti daca gasesti si la ce pret, ca sa ii spun persoanei respective si sa vad daca e de acord sau nu. mersi
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Sal silviu,

      zimi te rog un pret la tiranti de usi si la un cablaj de proiectoare... ms

      scuze, acum am vazut preturile.
      Last edited by Tudor_cj; 21 June 2009, 20:54.
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • sal! vreau sa imi montez computer de bord.....si ceasurile de la prestige! ce sa fac?? cumpar pe bucati?? sau vinzi u ceasuri cu computer cu tablou?? daca da e usor de montat??

        Comment


        • Salut.Raspund eu in locul lui Silviu,da de preferat sa cumperi ceasurile cu totul(parerea mea)
          [Ceasuri de bord albe, de Prestige, cu computer de bord - 250 ron;]
          Silviu vreau si eu niste mochete motor si partbagaj fara sistemul de clipsare.
          -[Mocheta capota portbagaj 15 lei (cu kit de prindere 20 lei);
          Capitonaj in "buza" portbagajului, in partea cu incuietoarea, unde e tabla goala si se lovesc bagajele in ea mereu 15 lei;
          Si pentru capota motor.]
          Crezi ca poti sa ma sevesti sau te-am suparat cu ceva de nu vrei sa ma servesti?
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • ok! daca cumpar totul tre doar sa desfac bordu si sa deconectez vechiul su noul fara lipiri si altele?? cu consum instant nu ai??

            Comment


            • Silviu manere de deschidere exterioare vopsite in culoarea caroseriei aduci
              Opel Vectra A 1995
              Logan Preferance 2009
              Logan Editie Limitata 2014

              Comment


              • marian: nu trebuie sa faci lipituri sa altceva. schimbi ceasurile si maneta de stergatoare si mai tragi niste fire. te invat eu cum sa faci. nu e greu. cu instant am dar are iluminarea pe rosu.
                augustin: nu m-ai suparat dar nu am mai ajuns eu pe la mioveni si cand am ajuns nu am mai avut numarul. azi nu ajung dar maine e posibil. te sun.
                sorette: manere exterioare nu aduc.
                Ride Like The Wind!

                Comment


                • Salut.Vezi ca sunt sch.2.Deci daca ajungi pina in ora 14 ar fi perfect.
                  Mersi inca o data.
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • ok fa si mie pls un pret.... cu tot cu maneta!! si cu un colant prag

                    Comment


                    • manere exterioare

                      Originally posted by Sorette View Post
                      Silviu manere de deschidere exterioare vopsite in culoarea caroseriei aduci
                      Intra pe link-ul din semnatura.[postul 49]
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Cand ai timp, pret te rog pentru planetara dreapta, 1.6 MPI, fara ABS (daca conteaza)
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Buna ziua sunt interesat de oglinzi electrice si incalzite (stanga - dreapta, modelul de la logan PH2 sau MCV).
                          Cum pot intra in posesia lor?

                          Comment


                          • dsign: caut si te anunt.
                            alyn: nu-ti pot da pm. da-mi datele tale pe mesaj privat(pm) si ti le pot trimite.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • sal,am primit azi coletul cu sigla cromata pt volan...ms frumos pt tot!...mai tinem legatura...respect!

                              Comment


                              • am mai adus oglinzi prestige, electrice si incalzite. 390 lei setul.
                                culori disponibile: gri platine, albastru mineral si albastru marin.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google