[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CATALIN_REDU View Post
    am primit coletul, le-am montat, multumesc mult...
    si... mai pune-mi si capitonajul pentru capota portbagajului de 20 lei... ca uitasem sa iti spun...
    ms
    gata.. am primit si capitonajul pt portbagaj

    Comment


    • Silviu sa nu ma uiti si pe mine cu 2 capace boxa spate negre

      Mersi
      Opel Vectra A 1995
      Logan Preferance 2009
      Logan Editie Limitata 2014

      Comment


      • Tocmai mi-au furat amortizorul de cauciuc de la capacul de benzina si acum sta capacul inchis destul de mult spre interior.

        Silviu ai cumva un dop din ala de plastic pentru faza II?

        Mai vreau si pretul pentru un cirlig pentru faza II
        Last edited by juann; 19 July 2009, 00:42. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • sorette: maine pleaca spre tine.
          juann: am acel cauciuc opritor. carlig de remorcare nu am.
          Ride Like The Wind!

          Comment


          • de curiozitate...cat e acel cauciuc opritor?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • am mai adus cuie usa sandero/ph2, din alea metalice, 45 lei setul si
              ecrane pe negativ 50 lei.

              opritor: 3 la 5 lei.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • e bine de stiut. si poti sa pui o poza cu ecranul pe negativ? e doar display-ul sau cum?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • cuie de la portiera din astea pentru logan normal cat costa 4 bucati ??
                  Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                  ID: cipry263

                  Comment


                  • la cit ar ajunge un spoiler spate pentru ph2?

                    Comment


                    • Clipsurile de prindere a mochetei au ajuns la mine. Mersi mult.
                      As mai vrea proiectoare originale...fara cablaj...doar proiectoarele
                      I My Honda !

                      Comment


                      • Salutare! Silviu, am primit pachetul, am montat maciulia, perfect fit! Mersi frumos. Apelati cu incredere la Silviu, este foarte prompt in onorarea comenzii!

                        Comment


                        • salut Silviu ne auzim din nou, cum merge businessu? uite am fost tare harnic adica nu chiar eu cel ce mi-a desfacut bordul si am reusit sa zgarii un pic folia (serigrafia) cat e una noua?fara ace si carcasa si fara inele si a... sa nu uit telescoape pentru portbagaj de unde gasesc si la ce pret 2 imi trebuie

                          Comment


                          • alin: este displayul, o sa pun poze zilele astea.
                            cypri: cuie nu mai am deocamdata.
                            juann: nu am si nu aduc spoilere.
                            stefi: am doar set proiectoare cu becuri, suporti si cablaj la 280 lei.
                            ani: merci.
                            ady: 40 lei folia fara ace. telescoape pt portbagaj nu am.
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • Originally posted by ani[I]aL_2008 View Post
                              Salutare! Silviu, am primit pachetul, am montat maciulia, perfect fit! Mersi frumos. Apelati cu incredere la Silviu, este foarte prompt in onorarea comenzii!
                              cum dracu ai scos vechea maciulie,ca eu m-am chinuit cateva ore si pana la urma am ramas doar cu cauciucu in mana si suportu de plastic a ramas pe schimbator

                              Comment


                              • Vreau si eu o maciulie de prestige...aia cu argintiu
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google