Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozitiile Nichia 35 ron/set. LED-uri pe surub China 3ron/buc , sau Nichia Japonia 15 ron/buc. Modul pentru plafoniera nu stiu la ce te referi. Tot ce este mai puternic se construieste pe lampa direct. Se poate trimite ceva doar sa montezi daca este bec sofit sau W5W.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Salut.
      Ma interesa ceva pt. lampa plafoniera,un modul ceva,e w5w
      Si leduri pe surub am luat eu de la voi,nu mai stiu cit a costat,sau daca sunt cele la 3 lei/buc.

      Numai bine.
      Iluminat de inalta performanta cu LED-uri Nichia, Cree sau Osram. Experienta de peste 16 ani. Cel mai mare stoc de produse de iluminat cu LED.
      Last edited by Augustin-Yng; 15 March 2010, 18:25.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Pentru W5W iti trimit un LED mai puternic, te costa 20 ron bucata. Da-mi pe PM cererea finala si iti fac un pret.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Salut.
          Primit azi comanda
          Numai bine.
          up!!!!!!!!!!! si de la mine
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • S-au miscat repede, conteaza totusi cand trimitem cu Prioripost (serviciul "mai rapid" de la posta) ca eu astept de o saptamana niste produse de la cineva din tara trimise cu posta normala!

            Va asteptam la atelier azi ca e frumos afara! E liber, nu sunt programari pentru doritori!
            0723.823.679
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • *Lumini la pedalier+spatiu picioare pasager numai 60 ron (buton inclus)*
              Oferta este valabila in cazul modificarii bordului si a consolei centrale!
              Attached Files
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • leduri w3w aveti? pret si poze daca se poate..

                Comment


                • W3W? Unde vrei sa le folosesti? W3W sunt la fel ca W5W doar ca sunt mai slabe ca intensitate si in cazul becului clasic si ca putere consumata, adica doar 3W fata de 5W.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • unde as putea sa vad ce serografii mai aveti ? in afara de cea de la postul 368 si cele din fabrica. si ma intereseaza si la ce pret le aveti. (fara montaj)

                    Comment


                    • Originally posted by Soran View Post
                      W3W? Unde vrei sa le folosesti? W3W sunt la fel ca W5W doar ca sunt mai slabe ca intensitate si in cazul becului clasic si ca putere consumata, adica doar 3W fata de 5W.
                      pentru iluminarea bordului as vrea sa le folosesc. daca zici ca alea W5W sunt mai putermice e mult mai bine. zi-mi si pretul pentru 3 bucati albe

                      Comment


                      • 52,5 Ron costa 3 W5W-uri LED.
                        COzzmyn daca urmaresti acest topic sunt prezentate in multe locuri. Poze mai gasesti si pe www.daciashop.ro

                        In principiu exista 3 modele: albe facute de noi, negre facute de noi (varianta mat sau lucios), originale de Prestige.

                        Pentru programari la atelier 0723.823.679 sau office@daciashop.ro
                        Last edited by Soran; 25 March 2010, 20:13.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • un pret pentru serografia asta, schimbarea becurilor dupa cu are serografia culorile, pus ilumanare la pedalier, o iluminare mai puternica la plafoniera (nu exagerat) as dori aici sau in privat pretul pentru fiecare sa vad daca ma incadrez in buget. multumesc
                          Last edited by o8MeLC; 25 March 2010, 21:48.

                          Comment


                          • Aveti toate datele necesare in PM! O zi buna! 0723.823.679
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • foarte frumos lucrat. am inghetat putin de frig dar totul a meritat. baietii au muncit, au mai si glumit si au reusit sa faca o lucrare de nota 10. recomand cu cea mai mare caldura. profesionalism 100%. voi pune in curand pozele cu cele facute.
                              numai bine

                              Comment


                              • Multumim Cosmin. Te mai asteptam pe la noi.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google