Lumini bord, plafoniera, folii personalizate pt. Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cine este pasionat si de scootere, motoare sau ATV -uri avem solutii LED. Consumul mai mic va creste timpul de exploatare al acumulatorilor mici cu care sunt dotate aceste vehicule.

    In stoc becuri cu 27 LED sMD ultrabright multichip pentru al treilea stop sau pentru lampa ceata spate. Pret promotional 40 ron/buc.

    0723.823.679
    021 / 324.04.44
    WWW.DACIASHOP.RO este magazinul online al SORANTECH Performance. Comercializam produse premium, atat consumabile cat si piese de schimb pentru autoturismele DACIA / RENAULT !
    Attached Files
    Last edited by Soran; 25 September 2010, 12:29.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Pentru cei din tara care doresc sa isi modifice luminile de bord in siguranta si fara riscuri, transportul de intoarcere al reperelor il suportam noi pentru orasele cu sediu Fan Courier!


      Contact 0723.823.679 021/324.04.44
      Attached Files
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Salut!Cat m-ar costa sa imi schimbati doar ledurile la ceasuri si display exact cum e in poza din postul tau anterior - cu albastru si rosu?Si cat ar costa cu tot cu consola?Folositi leduri SMD din acelea Nichia?Am inteles ca acelea ar fi de buna calitate.Se pot monta cumva si leduri sa ilumineze sub bord,la picioare,atat la sofer cat si la pasager si sa se aprinda odata cu farurile ? Eventual as dori leduri si la plafoniera.
        Pasionat auto & gadgets

        Comment


        • @florinpintea, vad ca esti din Bucuresti. Ar fi bine sa retii numarul nostru de telefon, sa ne suni si sa stabilim o intalnire. O sa-ti aratam cateva chestiuni interesante si vom discuta depre ceea ce-ti doresti sa faci la masina ta si despre oferta noastra


          Numerele noastre sunt : 0725 524 207 Dsign
          0723 823 679 Soran
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • domnilor, as dori si eu sa comand de la voi serigrafia de bord pe alb, dsign cum am si eu
            cum facem, cat costa cu tot cu transport la medias?
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Care pe alb ca sunt mai multe: http://www.daciashop.ro/led-tuning

              Cea mai ieftina este 50 ron + transport vreo 15 prin curier.

              PROMO: Primii 3 clienti care vin la noi pentru modificare completa bord+ consola centrala la Logan, Duster sau Sandero beneficiaza de o reducere de 50 ron din pretul lucrarii!

              Portofoliul cu o mica parte din lucrarile noastre aici: http://www.daciashop.ro/led-tuning.html
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Salutare!
                Pun si eu niste poze cu bordul facut de Soran si Dsign. Sunt foarte multumit, scuzati calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul.
                Bafta!
                Attached Files
                nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                mazda 3 / logan 1.5 dc

                Comment


                • Multumim pentru feedback!

                  Promotia cu reducerea de 50 ron este valabila in continuare - fiind exclusiv pentru membrii Logan Club va rog sa specificati acest lucru cand faceti programarea!
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • cadrane custom logan - alb - asa se numeste
                    nu cele de prestige sau nu stiu care altele, cele care le-ati facut voi prima data, albe, de trebuie schimbata iluminarea cadranelor, ca folia e si albastra si rosie pe la icoane
                    cum dau comanda, pe privat? cu adresa si etc
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • ceva sa dea o lumina mai puternica si alba spre xenon,aveti...?

                      Comment


                      • Nenea Soran, cat ma costa iluminarea bordului pentru un Matiz? Inclusiv consola. Culoarea la fel cum mi-ai facut si la MCV.

                        ps: sa vedem cum facem la MCV, cu ledul de la butonul deschidere geam dreapta, s-a ars de curand.

                        Stima!
                        nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                        mazda 3 / logan 1.5 dc

                        Comment


                        • salut m-ar interesa:
                          serigrafie prestige (benzina) + ace + montaj
                          lumina picioare sofer+pasager
                          montat lampa in torpedo ( eu am varianta preferance din 2005 si nu are lumina in torpedo) si daca aveti
                          kit activare Computer bord Logan
                          multumesc frumos

                          Comment


                          • azi dimineata pe la ora 9 a ajuns curierul la mine, merci de rapiditate
                            dupamasa am de munca sa-i schimb prietenului serigrafia
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • salut!consola de la ac o poti face cu leduri,sau sa-i schimbi culoarea?

                              Comment


                              • http://www.daciashop.ro/led-tuning.html vezi aici un pic sectiunea Dacia Oare o pot face cu led-uri? Cred ca da! Defapt sunt chiar sigur ca pot :P
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google