[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut ma intereseaza pt logan mcv stopul de sus cu stropitoarea de geam.eventual doar stopul.ms

    Comment


    • Salut,

      Gasesc la tine 2 jante aliaj Sinaia? Astept raspuns.

      Comment


      • 4 jante tabla de logan se gasesc?

        Comment


        • v-am dat pm la cei la care am piesele
          sigpic

          Comment


          • mie nu mi ai raspuns astept totusi un raspuns . Mersi

            Comment


            • !!! daca nu am piesa nu dau pm...dau pm doar la cei la care am piesele !!!

              @Wr3tch in cazul tau nu descompletez motoru pentru capac
              sigpic

              Comment


              • Salut! Ai cumva suruburi pentru difuzorul de bara spate original?

                Comment


                • Ma intereseaza urmatoarele piese cu preturi pentru ele! Bara fata Ph1 fara proiectoare sau cea de mcv ph1 culoare albastru marin, bara spate ph1 si/sau ph2 albastru marin tripla spate stanga cu semnal galben fara soclu cu becuri sau set complect de triple cu semnal alb!

                  Comment


                  • motor 1.6 8v 30000-70000km . Fa-mi un pret bun ca unuia care chiar vrea sa cumpere nu doar sa intrebe. Mersi.tel 0744565942/ nici eu nu am raspuns............./mai astept............

                    Comment


                    • salut!

                      Ai cumva fatada bord logan ph2 -plasticul argintiu care tine butoanele din centrul bordului(geamuri, dezaburire, avarii, inchidere) - asa l-am gasit pe net si eu- si la ce pret, si daca trimiti si prin posta?

                      Mersi!

                      Comment


                      • rigla de jos nichelata o ai, sant 2 cea mai lunga de jos in v

                        Comment


                        • capota gri comete gasim sau nu gasim?

                          Comment


                          • !!! daca nu am piesa nu dau pm...dau pm doar la cei la care am piesele !!!

                            up !
                            sigpic

                            Comment


                            • bara spate PH2? eventual un pret
                              Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                              Comment


                              • Originally posted by msteff View Post
                                salut!

                                Ai cumva fatada bord logan ph2 -plasticul argintiu care tine butoanele din centrul bordului(geamuri, dezaburire, avarii, inchidere) - asa l-am gasit pe net si eu- si la ce pret, si daca trimiti si prin posta?

                                Mersi!
                                deci... nu ai ce caut eu?
                                macar pe forum scrie lista cu cei pentru care nu ai piese, sa fie clar

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google