[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma intereseaza si pe mine pretul pentru o bara fata mcv albastru egee cu tot cu proiectoare si oglinzi electrice tip logan facelift
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • fratilor.. nu prea este serios acest utilizator.. ca eu i-am cerut proiectoare logan valeo.. si mi-a trimis niste kkturi care s-au si topit

      Comment


      • ai cerut proiectoare si ti-am dat proiectoare.nu ai specificat sa stau sa iti caut nu stiu ce firma pentru ca eu nu stau sa ma interesez ce au dat aia jos de pe masini si sa vad ce firme sunt..ai zis proiectoarele care arata cel mai bine si exact asta am cerut si eu la mecanici.intelegi?acum te rog frumos fara offtopic

        Originally posted by Shenny View Post
        ma intereseaza si pe mine pretul pentru o bara fata mcv albastru egee cu tot cu proiectoare si oglinzi electrice tip logan facelift
        inca nu am de mcv.marti vin niste masini.poate ai noroc.iti dau pm daca am ceva ce te intereseaza
        Last edited by pattrick; 29 March 2009, 15:17. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • Daca zici ca iti vin niste masini..ma rezolvi de 4 braduleti ce tin presurile? Cu tot cu plasticele alea care le are presu..cred ca stii.
          Last edited by soboBN; 29 March 2009, 15:49.
          Cumpar volan de Duster

          Comment


          • Originally posted by soboBN View Post
            Daca zici ca iti vin niste masini..ma rezolvi de 4 braduleti ce tin presurile? Cu tot cu plasticele alea care le are presu..cred ca stii.

            desigur..nu te-am uitat
            Last edited by Cezar; 31 March 2009, 16:06. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • up
              !
              sigpic

              Comment


              • Salut o pompa ptr servodirectie gasesc si la ce bani,multumesc.

                Comment


                • Originally posted by florinred View Post
                  Salut o pompa ptr servodirectie gasesc si la ce bani,multumesc.
                  ti-am dat pm !
                  sigpic

                  Comment


                  • poi nu este offtopic frate .. e legat de postul tau.. te contrazic.. ti-am specificat exact sa fie valeo sa scrie pe ele valeo.

                    ma asteptam sa le primesc murdare.. ca de .. au fost proiectoare purtate.. si na.. ca m-am trezit cu unele noi noute facute pe vapor, si ca urmare pun o poza.. sa vezi ca este exact cum ti-am zis.. si anume ca se topesc in partea din spate..

                    apropo.. daca tot esti utilizator serios .. de ce nu mai raspunzi pe mess?

                    asta este.. mi-am luat eu teapa... si inca unul din slobozia. as vrea sa stie si altii ca-si pot lua teapa la fel ca si mine. la fel cum ai zis ca nu stai sa verifici tu ce scot mecanicii tai de pe masina.
                    Attached Files

                    Comment


                    • si eu astept un raspuns
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Lasa-mi un nr de tel merci.

                        Comment


                        • Originally posted by mcm022006 View Post
                          poi nu este offtopic frate .. e legat de postul tau.. te contrazic.. ti-am specificat exact sa fie valeo sa scrie pe ele valeo.

                          ma asteptam sa le primesc murdare.. ca de .. au fost proiectoare purtate.. si na.. ca m-am trezit cu unele noi noute facute pe vapor, si ca urmare pun o poza.. sa vezi ca este exact cum ti-am zis.. si anume ca se topesc in partea din spate..

                          apropo.. daca tot esti utilizator serios .. de ce nu mai raspunzi pe mess?

                          asta este.. mi-am luat eu teapa... si inca unul din slobozia. as vrea sa stie si altii ca-si pot lua teapa la fel ca si mine. la fel cum ai zis ca nu stai sa verifici tu ce scot mecanicii tai de pe masina.

                          deci sa lamurim pentru ultima data.ti-am zis de la inceput ca am primit un kiss si ca proiectoarele arata bine din cate am vazut eu( exact cum ai cerut tu).atat!nu am vorbit de nici o marca intrucat nici nu ma prea pricep si nici nu ma intereseaza sincer sa stiu firmele la toate nimicurile astea...ce firma e un buton,un proiector,un stergator,o macara si alte rahaturi d'astea..ai vrut proiectoare care sa arate bine de logan si asta ti-am dat.

                          Originally posted by florinred View Post
                          Lasa-mi un nr de tel merci.
                          ti-am lasat pm!
                          Last edited by pattrick; 31 March 2009, 23:05. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma intereseaza partea electronica pentru o pompa servodirectie la un logan 1.5dci 2007. Multumesc.
                            www.imbunatatiri-logan.tk

                            Comment


                            • pattrick, prin proiector logan - se intelege imediat proiector original valeo, nu proiector care se potriveste pe logan, facute pe vapor. iar despre proiectoarele de la kiss fm-uri, sunt valeo toate, iesite asa din fabrica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by iamagi View Post
                                pattrick, prin proiector logan - se intelege imediat proiector original valeo, nu proiector care se potriveste pe logan, facute pe vapor. iar despre proiectoarele de la kiss fm-uri, sunt valeo toate, iesite asa din fabrica.
                                un kiss iesit din fabrica si nelovit pe parcurs da,neaparat proiectoare de care zici dar unul lovit si facut..nu e neaparat sa ii puna tot valeo.

                                treaba a fost lamurita cu mcm022006 ...nu a specificat si aia a fost.am vb ieri,ne-am inteles si cu asta basta.end of story

                                Originally posted by djtaotao View Post
                                Ma intereseaza partea electronica pentru o pompa servodirectie la un logan 1.5dci 2007. Multumesc.
                                la ce anume te referi mai exact?
                                Last edited by pattrick; 1 April 2009, 16:55. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google