[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut conductele de aer pentru pasagei din spate la o berlina de 1.4 ?
    Prelungire spoiler de sandero ..dar eu vreau sa o montez pe un ph1 ....si asta daca ai si pretul
    Astept un MP
    Attached Files
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Mp3 player cu fata detasabila?? Preti??
      I HAVE A !sigpic
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • Ma intereseaza fete usi spate pt geamuri electrice, difuzor bara spate si set jenti Sinaia. Totul pt un Ph1. Astept un pret corect pe Pm. Merci
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • salut,
          absorbantul acustic pentru peretele de foc ai? eu as vrea 4 bucati. daca au si plasticele de prindere ar fi ok.
          la ce pret bucata?
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Salut,
            husa schimbator de viteze culoare neagra cu tot cu plasticul ala care se prinde in tunelul central ai?


            Multumesc anticipat,
            1.6 mpi cu un strop de redbull
            Respect pentru ca imi pasa

            Comment


            • un pret pe pm pentru o caseta de directie servo? multumesc anticipat

              Comment


              • ma intereseaza si pe mine o bara fata logan si daca se poate culoarea gri platine.

                Comment


                • as vrea si eu o pereche de etrieri de van cu tot cu suporti...astept PM!
                  multumesc!!
                  sigpic

                  Comment


                  • oglinzi MCV electrice ai?si la ce pret?ms.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • Salut,poate s-a mai intrebat,as avea nevoie de bara stabilizatoare,cu toate subansamblurile.Un pret in PM,mersi!

                      Comment


                      • Salut, bara MCV cu proiectoare ai cumva si un pret pe privat te rog frumos. ms

                        Comment


                        • salut......insonorizant capota si tablier..........te rog un pm........cu respect

                          tot eu....ceva jante originale ca in poza mea (am una stramba)...pret pe pm....multumesc
                          Last edited by cornelmatei18; 18 March 2010, 21:04. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • salut batator acustic( si suportul de prindere) ai cumva?
                            Attached Files

                            Comment


                            • proiector

                              salut.

                              proiector berlina valeo ai cumva? daca da, la ce pret?

                              multzam.

                              Comment


                              • ai ? daca da la ce pret ? geamuri laterale fata si parbriz logan ph 2 fabricatie 2009...astept un pm...ms

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google