Vand Parasolar Cu Sigla Logan Club

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    parasolarul isi pastreaza pretul lui....iar pretul la sticker..depinde de ce anume vrei sa scrie...
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #17
      I-ata in sfarsit si parasolarul promis, montat pe masina mea. Sper sa va placa, si eventual sa vreti si voi.
      Attached Files
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #18
        S-a mai facut cateva parasolare cu sticker. Iata unul din ele...
        Attached Files
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #19
          parasolar plus sticker

          salut cristi as dori si eu doua parasolare cu stickere logan club unul pentru luneta si unul pentru parbriz parasolarele sa fie de culoare neagra si stickerele de culoare rosie adresa mea este urmatoarea str dispensarului nr 43 comuna razvad judetul dambovita cod postal 137395 numele meu intreg SAVOIU D. RADU FLORIN NUMERE DE TELEFON 0245677454,0723765174,0766438564ASTEPT COLETUL NUMAI BINE SALUT

          Originally posted by cristi3775 View Post
          Vand parasolar pentru masina plus sticker cu sigla Logan Club.
          Preturi: parasolar+sticker= 35 lei
          -doar sticker=20 lei
          Parasolarul se poate face pe culoarea masinii. Pachetul contine doar un parasolar+sticker. Coletul se trimite prin posta,cu plata rambus.

          In cazul in care se comanda 2 parasolare/stickere, preturile vor fi de 65lei/35 lei
          salut cristi as dori si eu doua parasolare cu stickere logan club unul pentru luneta si unul pentru parbriz parasolarele sa fie de culoare neagra si stickerele de culoare rosie adresa mea este urmatoarea ***************** astept coletul numai bine salut


          post moderat:
          nu-ti mai da adresa public, trimite-i un PM, cine stie ce colete mai primesti peacasa
          .
          i-am trimis eu lui cristi in PM adresa ta
          Last edited by crististreulea; 21 November 2009, 11:04. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • #20
            Rog un un SuperVerde sa inchida aici.....multumesc.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google