CUMPAR Cauciucuri Si CD Player

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Cauciucuri Si CD Player

    Cumpar 2 sau 4 cauciucuri Continental cu care vine echipat Loganul din fabrica. Noi sau cu rulaj mic. Deasemenea mai sunt interesat de un CD player, tot din echiparea standard.

  • #2
    am eu un cd audio blaupunkt stoc de vanzare pret 120de lei

    Comment


    • #3
      uite aici un mp3 blaupunkt de pe logan.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Multumesc de oferte; am rezolvat, SUBIECT INCHIS

        P.S. Nenea moderatorii dupa o saptamana de la initierea subiectului (intr-adevar de vreo 3 ori) voi acum l-ati gasit?

        Comment


        • #5
          sa mor daca am inteles ceva din P.S.-ul tau
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Daca erai moderator pricepeai.
            Am initiat topicul in urma cu aproape o saptamana. Pana s-a hotarat cineva sa il aprobe a devenit inutil...

            Comment


            • #7
              topicurile aici le poate deschide oricine, si se sunt active dupa ce apesi butonul trimite thread, nu necesita nici o aprobare din partea vreunui moderator
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Facem pariu?

                Comment


                • #9
                  si eu fac pariu

                  Comment


                  • #10
                    facem pariu. la cata vechime am aici, si mai ales la activitatea pe care o am iti garantez ca nimeni nu sta sa aprobe topicuri. daca il deschizi unde nu trebuie, sau se mai discuta pe undeva despre acelasi lucru, atuncu un moderator inchide topicul. nimeni nu sta sa iti aprobe tie topicul, si topicul tau este activ o data cu apasarea butonului 'trimite thread'

                    arata-mi in regulament unde scrie ca trebuie aprobat. ca m-am uitat acuma si nu am gasit.
                    Last edited by B 83 RMJ; 14 March 2009, 11:40.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Si cam pe ce facem pariu???
                      Tocmai am initiat un subiect nou denumit sugestiv "TEST". Voi il vedeti? (...) Nici eu! Dar o sa apara, probabil in 4-5 zile
                      Attached Files
                      Last edited by adiya; 14 March 2009, 12:44.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google