Cumpar Punte Spate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Punte Spate

    am reusit performanta de a strimba puntea spate(din greseala nu din teribilism). daca cineva ma poate ajuta cu o idee un pret pt ca noua e destul de scumpa....va multumesc

  • #2
    e nasol... ca una noua e scumpa.. am schimbat eu acuma pe casco si pe deviz am vazut ca ar costa 11.5 mil fara manopera !! incearca la dezmembrari....
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

    Comment


    • #3
      am gasit la dezmembrari. 700 lei +90 manopera

      Comment


      • #4
        Originally posted by 18nik View Post
        am reusit performanta de a strimba puntea spate(din greseala nu din teribilism).
        Cum ai "reusit"? (ma gandesc sa nu o mai pateasca si altii...)
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          iti ofer punte spate care are 9000km, cu 500ron !
          0722.21.21.58

          Comment


          • #6
            cum am reusit? coboram pe liber relaxat seara . Intr-o curba usoara putina gheata. fiind singur in masina ( masina era usoara) m-a furat de spate si m-a rotit noroc ca nu am pus frana. m-am lovit cu rota spate de un cap de podet. rezultat-roata din spate a iesit de sus in afara si de jos a intrat inauntru

            Comment


            • #7
              In targ vitan ( Bucuresti), se gaseste de origine cu 750 ron ( pe alocuri).
              Iti mai trebuie si set fuzete ( 180 bucata).
              Eu zic sa dai jos roata si sa vezi exact ce a fost afectata: puntea sau fuzeta, se poate si ambele.
              Poate ai noroc si ai strambat doar fuzeta.
              PS: punte din dezmembrari e greu sa gasesti dreapta, ca la loterie

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google