Vand MIO P550L

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand MIO P550L

    Vand MIO P550L in stare excelenta (nu are nici o zgarietura) garantie si toate accesoriile.Cutie, incarcator priza, incarcator masina, suport masina, cablu usb.Este varianta L are 2G flash incorporat, se poate atasa si card SD are si ceva soft pe CD de care nu am fost curios. Am instalat pe el igo 2008 cu ultimele harti spart bineinteles
    Pret 800RON

    Magazin online de electronice si electrocasnice ieftine. Livrare in toata tara. Marketplace.

    HTTP 404 or Not Found error message is one of HTTP's "standard response messages". This message indicates that when the client is browsing the web page, the server cannot provide information normally, or the server cannot respond and the reason is unknown.

  • #2
    Up, daca ai cineva interesat mai negociem. Am pus windows mobile 6.1 pe el intre timp.

    Pre nou 7mil
    Last edited by blaze2k; 21 April 2009, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #3
      up................

      Comment


      • #4
        Up.................

        Comment


        • #5
          Up....................

          Comment


          • #6
            Te intereseaza si altceva la schimb sau vrei doar bani ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              In principal ma intereseaza cash ca am datori dar sunt dispus si la variante daca pot sa vand mai repepede variantele.

              Azi din lipsa de preocupare am mai bagat niste soft pe el ca bonus pt viitorul cumparator
              Pe langa updateul de firmware la windows mobile 6.1 care l-am facut
              am mai pus office mobile 6, opera mobile 9.5 pt iubitorii de web daca tot are wireless (mult mai ok decat IE pt pda) ultimele harti pt igo 2008, skype si messenger si ceva joace (tomb raider, worms, firehawk pocket pool)
              Mai jos 3 poze cu pdaul si accesoriile. Pretul spun eu ca este mai mult decat OK, daca spune cineva ca nu este asa sa justifice
              Attached Files
              Last edited by blaze2k; 25 April 2009, 14:53.

              Comment


              • #8
                UP...................

                O comone..... nu vrea nimeni un PDA bunicel? wireless, windows mobile, navigatie, bluetooth, tuch scree de 3.5inch, toate accesoriile necesare pt alimentare si fixare in masina.Ce mai poti sa vrei poate GSM dar din propria mea experienta nu ai prea bine sa combini GSM cu PDA din cauza uzurii pe care o sufera deobicei telefoanele.Creca sunt efectele crizei financiare
                Last edited by blaze2k; 28 April 2009, 14:42. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Up...................

                  Comment


                  • #10
                    daca tot se poarta ratele ,intreb si eu ,in rate nu se da ,vorbesc serios .........nu glumesc.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • #11
                      Daca l-as da in 2 rate de unde stiu eu ca mai vad a doua rata? .Sau la prima rata ati trimis accesoriile si la a doua ati trimit pdaul sau invers

                      Comment


                      • #12
                        d-ta crezi ca mi-as pata onoarea mea si a clubului din care fac parte ptr, 400 de lei ?nu sunt de azi ,de maine pe forum si cred ca poti sa faci o afacere buna ,acelasi id,il am si pe okazii unde imi poti vedea licitatiile si calificativele primite de cand activez pe site-ul respectiv , a a a ,deci era o propunere , vreau sa cumpar asa ceva dar cred ca pe criza asta sa gasesti pe cineva sa dispuna de bani lichizi pe loc ,mai greu ..........oferta ramane valabila........
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #13
                          Avand in vedere ca ai totusi o varsta si ai ceva vechime pe forum ma gandesc ca as putea avea incredere si daca ar fi sa-mi iau tzeapa am pierdut si mai mult de atata in viata mea....Am si eu un avantaj ca daca ma intepi si nu mai vad a doua parte ramai fara garantie. In principiu its a deal, da-mi un pm cum vrei sa procedam sau abordeaza-ma pe YM ati trimit acuma PC cu userul.
                          Last edited by blaze2k; 30 April 2009, 21:59.

                          Comment


                          • #14
                            deci batem palma?amanunte pe pm ............
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #15
                              se poate inchide. SOLD

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google