Cumpar LOGAN MPI Cu AC Max4000 Euro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar LOGAN MPI Cu AC Max4000 Euro

    Cumpar dacia Logan MPI (1,4 sau 1,6), maxim 90 000km, cu AC (deci Laureat sau Ambiton) si preferabil vopsea metalizata, ofer maxim 4000 de euro. O carte de service este de apreciat, precum si o factura de schimb de distributie. De asemenea, apreciez o oferta insotita de seria de sasiu a masinii (rubrica numarul 3 de pe talon )
    Daca masina are probleme cu rugina sau accidente cu reparatii serioase la caroserie, nu va deranjati sa faceti vreo oferta.
    Sunt din bucuresti, pentru oferte ori aici pe topic, ori PM ori einstein1984 @ gmail.com (fara spatii).
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

  • #2
    Nu prea cred ca o sa gasesti ceea ce vrei la banii aia .....
    sigpic

    Comment


    • #3
      oferi prea putin pentru cerintele tale.
      sigpic

      Comment


      • #4
        ceri mult oferi putin. dar bafta in continuare
        Ambition

        http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

        Comment


        • #5
          Eu cred ca voi nu stiti care sunt preturile.
          Am ratat un laureat si un ambition cu 3500/3600 de euro la 80 000 km si un ambition cu 4000 de euro la 35 000 km. In fiecare dintre cazuri am sunat putin prea tarziu (exact in ziua sau a doua zi dupa ce a dat masina). Am vazut un Ambition la 3500 de euro si 90 000 km cu carte de service, insa cu rugina la aripile spate. Pe orice site de vanzari auto gasesc minim 3-4 anunturi cu ce vreau eu la banii astia.
          Va multumesc pentru pareri si inteleg ca va pretuiti "cazanele" insa astept pe cei care vor sa le si vanda pe bani, nu doar sa le evalueze.
          P.S. Nu ma intereseaza catusi de putin masinile "tunate", vreau doar una in stare buna, care sa arate asa cum a iesit ea din fabrica. De aia am dat anunt aici si nu pe 4 tuning.
          Last edited by einstein1984; 28 April 2009, 19:06.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #6
            cel mult un preferance poti gasi la banii astia. si ala din 2006. un laureate sau ambition gasesti la banii astia vreo daramatura de masina care a stat pe taxi 3-4 ani si are 200000 km la bord, si zdrangane mai ceva ca o caruta. dar asta numai cu noroc. un prieten spera sa poata lua un ambiance la mana a doua cu 3000 euro. deci trage singur concluziile
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Ii fac eu rost de un preferance la 3000 de euro!
              Intelegi ca am vazut masini care si-au schimbat propietarul pe mai putini bani decat ofer eu? Si masini vandute de primul propietar cu kilometri verificabili.
              Gata, va rog nu mai comentati pe baza pretului decat daca aveti o masina de vanzare. In continuare voi folosi butonul de report daca se mai continua.
              Uite aici 20 de "taxiuri"

              Si un exemplu de masina la care am sunat prea tarziu
              Last edited by einstein1984; 28 April 2009, 19:36. Reason: Automerged Doublepost
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • #8
                Originally posted by alindrgn View Post
                cel mult un preferance poti gasi la banii astia. si ala din 2006. un laureate sau ambition gasesti la banii astia vreo daramatura de masina care a stat pe taxi 3-4 ani si are 200000 km la bord, si zdrangane mai ceva ca o caruta. dar asta numai cu noroc. un prieten spera sa poata lua un ambiance la mana a doua cu 3000 euro. deci trage singur concluziile
                Daca nu cunosti preturile nu te baga... eu am cumparat un logan din octombrie 2006 1.5dci 70cp Laureate cu ABS 50.000km cu 4000 de euro. Am mai gasit inca 3 loganuri unu Ambition 2006 1.6MPI 45.000 km pret 4300 euro neg, Laureate 2006 1.5dci 65cp 70.000km 4000 euro neg si inca un ABS Plus + AC 1.4MPI 2007 cu 33.000km 3800 de euro...

                bafta la cautat
                Last edited by Tudor_cj; 28 April 2009, 19:50.
                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                Comment


                • #9
                  Man dute in targu de masini si tre sa gasesti...chiar daca gasesti cu 5000E ii scoti la proprietar 4000E si til da, daca nu pe loc ii lasi un nr de tel daca se razgandeste si fac pariu ca te suna....ii criza.....nu se prea vand masini acuma

                  PS: cat despre rugina la aripile spate meri cu ia la reprezentanta si ti le face gratuit...rugina reprezinta un minus pentru masina, deci te tiganesti sa mai lese din pretz :p

                  BAFTA
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #10
                    Up? Nu schimba nimeni masina?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • #11
                      Mi-am gasit masina, se poate inchide.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • #12
                        Salut.Poti pune o poza si un pret?Asa sa vedem si noi ce ai ales in final.
                        Numai bine si s-o stapinesti sanatos.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google