Cumpar Stikere Logan Cup

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Stikere Logan Cup

    salut m-ar interesa si pe mine de unde as putea cumpara stikerele acelea care se pun pe masinile logan cup, sau eventual daca are cineva de vanzare.

  • #2
    ia legatura cu userul wally_08.

    Comment


    • #3
      200 de lei cu tot cu montaj daca esti din brasov..
      sigpic

      Comment


      • #4
        daca nu esti din brasov, vi in plimbare pana aici si te rezolva baiatu` de mai sus.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          problema nu e montatul sau confectionarea lor mi-ar trebui dimensiunile ca am un cutter plotter dar mu le am in format CDR ca sa le pot taia

          Comment


          • #6
            cred ca din cauza ultimului tau post nu o sa te mai ajute nimeni... am o vaga impresie... ca doar vorba aia... Logan Club - o mare familie... suntem uniti, etc
            sigpic

            Comment


            • #7
              da Sinx , upss , sau pierdut dimensiunele.
              eu_blitz , te`as ajuta eu , dar nu ma interesat dimesiunile cand le``am montat.
              sper sa fie cineva care sa`ti vanda pontu.

              Comment


              • #8
                Daca vrei tot setu, la dimensiunile originale si te costa 150lei...ce culoare vrei...astept PM,CDR nu se vinde...sau daca da,scump...Pentru poze uite aciulea http://www.loganclub.ro/forum/zexsta...i-t642p57.html sau b 42 zif.....
                Last edited by GOLAN91; 5 May 2009, 22:07.
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google