Vand MP3 Auto Sony CDX S2250

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand MP3 Auto Sony CDX S2250

    Se vinde un mp3 Sony model cdx s2250:

    Codec multiplu (redareMP3/ATRAC3), S-MOSFET, putere de ieşire 4x52 W, Etichetă ID3 (melodie-, interpret-, nume album)/Text CD, Redare CD-R/RW, Tuner RDS-EON
    EQ 3 (Egalizator cu 3 benzi), Panou frontal detaşabil
    Ieşire pentru preamplificator sau Subwoofer spate
    1 ieşire pt. preamplificator (subwoofer)
    telecomandă card infraroşu RM-X114 optionala

    Este in stare de functionare buna, arata bine nu are butoanele sterse/zgariate etc...



    Pret 150 ron tel 0723.823.679
    Attached Files
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

  • #2
    detalii...

    ne putem intalni sa il vad si eu ? as vrea sa stiu daca se poate monta pe un logan MCV ? sau ce ii mai trebuie ca sa mearga pe logan ? vreun adaptor ceva ... ? scuze daca par stupide intrebarile nu prea ma pricep in domeniu. Ai spus ca merge ok cd-ul (l-as lua mai mult pentru cd) . Putem face o proba pe logan ? cu cateva cd-uri ? Are accesorii ? Codul acela daca este deconectat-reconectat (daca are cod) , suport pentru masca detasabila , vreun manual ?
    Cum ne putem contacta ? ai vreun mail, telefon ?

    Comment


    • #3
      Sub anuntu pe care l-a lasat e un nr de tel. Daca nu il vezi ia-l de aici: 0723.823.679

      Comment


      • #4
        Originally posted by bebicasoft View Post
        ne putem intalni sa il vad si eu ? as vrea sa stiu daca se poate monta pe un logan MCV ? sau ce ii mai trebuie ca sa mearga pe logan ? vreun adaptor ceva ... ? scuze daca par stupide intrebarile nu prea ma pricep in domeniu. Ai spus ca merge ok cd-ul (l-as lua mai mult pentru cd) . Putem face o proba pe logan ? cu cateva cd-uri ? Are accesorii ? Codul acela daca este deconectat-reconectat (daca are cod) , suport pentru masca detasabila , vreun manual ?
        Cum ne putem contacta ? ai vreun mail, telefon ?
        se poate pune pe logan linistit. dimensiunile sunt standard. si eu am un sony dar e alt model. asta e putin mai avansat ca al meu ca recunoaste telecomanda. nu ii trebuie nici un adaptor. suna-l pe baiat pana nu se vinde! la pretul asta e pomana. eu pe al meu am dat 200 lei si nu face cat face asta!
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Cum au spus si colegii forumisti, daca aveti intrebari sau va intereseaza produsul dati-mi un tel ca nu pot urmari chiar in fiecare zi topicul. Aparatul are o sina care se fixeaza in bord si in care se monteaza. La Logan ai mufe ISO care sunt facute pentru mufele care ti le dau eu impreuna cu radioul. Pot sa fac si probe daca aveti mufe ISO; aparatul a fost inlocuit de un DVD de aceea se vinde.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • #6
            Anunt valabil!
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • #7
              Pe Logan asigur si montajul!
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • #8
                S-a dat se poate inchide!
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google