Vand LOGAN 1.6.16v

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand LOGAN 1.6.16v

    Pe langa dotarea de serie cu care vine masina (aer conditionat, geamuri fata-spate electrice, oglinzi electrice si incalzite, jante aliaj 15") mai exista garantia extinsa de 3 ani, folie 5% transparenta montata in service autorizat cu omologare RAR, Radio-MP3 Player Panasonic cu intrare USB.

    Pret: 8000 euro negociabil
    Tel: 0722 53 77 55 / 0767 31 69 36

    Masina poate fi vazuta in Bucuresti
    Attached Files

  • #2
    poze cu masina nu ai,doar de astea de pe net?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Daca pui poze pune poze reale lumea nu se uita la asa ceva cand cumpara o masina!

      Comment


      • #4
        aparatu ala foto nu il vinzi?
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Baga si tu nijte poze

          Comment


          • #6
            vand si io subaru wrx sti ...se poate vedea in orice reprezentanta subaru
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Inca unul care posteaza doar fiindca nu are alceva de facut!

              Sugerez ca la rubrica anunturi sa poata deschide un topic doar cei care au un numar de "n" posturi!

              Comment


              • #8
                il cumpar eu...pot sa platesc tot cu bani din poze ?
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #9
                  abonatuconnex nu raspunde... dupa bip lasati mesaj
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa masina, imi place culoarea, cum de o ti tot timpul asa de curata? / poze reale nu servesti?

                    Comment


                    • #11
                      daca nici nu raspunde la telefon si nici pe forum, mai bine se inchide aici. ca si asa nu exista nici cel mai mic dubiu ca vanzarea ar fi una reala. oricum ultima activitate pe forum a avut-o cand a postat anuntul aici...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google