[VAND] elemente TUNING

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] elemente TUNING

    Buna ziua, suntem SC EXPRES 3M SRL si comercializam accesorii de tuning auto si dorim sa va prezentam produsele comercializate de noi: RIEGER, FK, Mattig, JOM, JE Design, MOMO, Isotta, Conrero, Sparco, Recaro precum si mari marci ce produc SISTEME AUDIO, Jante Aliaj, ANVELOPE si asa mai departe.


    Magazinul se afla pe B. Independentei, mai exact in spatele magazinului Flamingo , se ajunge pe langa acest magazin.(SE AJUNGE PRIN DREAPTA MAGAZINULUI, SE COBOARA SCARILE)




    Telefoanele de contact :
    0742.023.811
    0788.970.264
    0740.319.359

    Site cu produse si oferte >> http://www.tuning-shop.*************.com/ * (*pe site nu gasiti decat o mica parte din gama de produse disponibila)

    Tot pe site puteti gasi detalii despre achizitionarea produselor in RATE DIRECT DIN MAGAZIN. Valabil pentru orice produs comercializat de magazinul nostru.

    Programul magazinului este :
    LUNI-VINERI : 9.00-17.00
    SAMBATA : 10.00-14.00
    DUMINICA : INCHIS

    VA ASTEPTAM!

    Noutati media :

    Magazinul nostru a fost prezent cu stand la evenimentul organizat de revista COX tuning&sound magazine si HP :



    Mai multe detalii aici >> http://www.*************.com/evenime...007/index1.htm

    Masina castigatoare a fost cea preparata de magazinul nostru, este vorba de o HONDA PRELUDE 2.2 VTEC


    Mai multe detalii aici >> http://www.masini-modificate.*******...lude/index.htm

    Va stam la dispozitie.



    PRETURI cu 3% discount pentru membrii LOGAN CLUB


    Oferta saptamanii consta in JANTE ALIAJ OZ si ANVELOPE DE IARNA DAR SI DE VARA CU PROFIL SPORT !


    SUPER OFERTA jante aliaj OZ RACING >>
    Orice model OZ poate fi comandat de la magazinul nostru cu livrare RAPIDA!

    Oz 35 anniverssary pe marimea 15 la doar 570 ron bucata tva INCLUS:



    Oz 5 star pe marimea 15 la doar 399 ron bucata tva INCLUS:



    Oz superturisom WRC pe marimea 15 la doar 570 ron bucata tva INCLUS:





    Si multe alte modele...

    Relatii/comenzi 0742.023.811

    TUNING SHOP Expres 3M prietenul masinii tale!

  • #2
    Ai uitat sa spui ca magazinul e in Iasi.
    Am fost si eu pe la voi si cred ca am sa va fac o vizita prin primavara pentru niste cumparaturi

    Comment


    • #3
      Multumim de corectare.
      Te asteptam cu placere ;)

      Comment


      • #4
        M-ar interesa si pe mine Stopuri Clare LOGAN "Lexus Style" fumurii daca aveti si Faruri Clare LOGAN "Angel Eyes" Negru Mat.Spuneti-mi si mie va rog ret le aveti.

        Comment


        • #5
          Stopuri la 590 ron setul tva inclus.
          Faruri la 840 ron setul tva inclus.

          Comment


          • #6
            si jenti ptr logan ce aveti? adica 15x6.5 si gaurile la prezoane 4x100

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by EPoX
              Stopuri la 590 ron setul tva inclus.
              Faruri la 840 ron setul tva inclus.
              Scump,scump...dincolo era mai ieftin

              Comment


              • #8
                Daca aveti si body kit ptr logan atasati si niste poze si preturi ... sunt interesat cel putin pragurile vreau sa le iau acum in noiembrie...
                :popa:

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google