4 Buc Dunlop SP SpoRt 01

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 Buc Dunlop SP SpoRt 01

    Vand 4 anvelope cum scrie si la titlul thread-ului. Sunt anvelopele care sunt pe masina mea si sunt ca noi. Nu au galme, zgarieturi sau taieturi. Sunt fabricate in ianuarie 2007, eu le am din martie, au stat in magazie la loc racoros pe perioada de iarna. Masina are acum 24 000km, din care se scad 1000 km in care am avut Kormoran-urile din fabrica si se mai scad 2 ierni in care am mers cu anvelope de iarna. In 2007 au costat 1280 lei (320 lei/ buc). Nu vibreaza la viteza mare, au fost echilibrate in fiecare an si au foarte putin plumb. Sunt dispus sa merg in probe cu posibilul cumparator pentru a nu exista nici o urma de indoiala ca as vrea sa va dau anvelope care nu corespund standardelor.

    Pretul este de 650 lei toate.

    P.S. Sunt 185/65/15 88 H (H = indice de viteza 210 km/h daca va tine utilajul din dotare )
    Attached Files
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

  • #2
    nu vinzi doar 2?
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      Nu am cum. Vreau sa le dau pe astea si imediat sa-mi iau altele. Daca dau decat doua nu as mai putea merge cu masina.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        Spune-ne si gradul de uzura...
        Si nu inteleg.......Dunlop e o marca premium...de ce nu iti plac?
        Cu ce vrei sa le inlocuiesti ?

        Comment


        • #5
          Nu cred ca putem vorbi de gradul de uzura fizic, se poate vedea si in poze ca e infim. Nu e vorba ca nu imi plac, in opinia mea o anvelopa trebuie tinuta 40 000 km sau 4 ani. Eu le dau pe astea cu maxim 20 000 km, doi ani si, de la data farbricatiei si cer jumatate din bani, cat se poate de corect zic eu. Prefer sa mai pun acum 650 lei si sa-mi iau unele noi decat sa le arunc dupa 4 ani si sa pun suma intreaga.

          K-ule daca se mai gaseste cineva care vrea tot doua nu e problema, va intelegeti si le luati in aceiasi zi.

          Vreau sa le inlocuiesc cu laudatele Michelin Energy Saver.
          Last edited by vitriol; 19 June 2009, 20:38.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #6
            Imi place cum ai pus problema, cum ai detaliat cu argumente. Momentan n-am parale, ca ma tenta sa le iau. Michelinurile mele au cca.40000 km si aproape 4 ani, deci musai la anul masina sa vada altele de vara...Dunlop sunt ale mele cele de iarna-super! Bafta la vanzare!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #7
              da-le cu totul si ia niste 17'' ca de acolo incep jantele nu mai umbla cu prostii!!!

              Comment


              • #8
                Imi place cum gandesc uni !

                Comment


                • #9
                  salut

                  vreau sa le vad daca ne intelegem le iau pe toate

                  0745461651
                  Viteza ucide !!!

                  Comment


                  • #10
                    Valabil in continuare.

                    In cautarile mele de anvelope am gasit Dunlop-uri la fel ca astea cu 250 lei/buc. Deci pretul la jumatate, corect dealtfel, este de 500 lei toate.
                    Last edited by vitriol; 23 June 2009, 08:38. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Chiar nu vrea nimeni un set de caucioace?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #12
                        Vor ramane pe masina mea. Thread-ul se poate inchide aici. Merci.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #13
                          Daca tot nu s-a inchis, revin iar la ideia ca le vand. Acum ca tot vine vara, nu vrea nimeni niste anvelope de sezon?
                          Pret de criza si de iarna: 450 lei toate!
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #14
                            )
                            "Vreau sa le inlocuiesc cu laudatele Michelin Energy Saver."

                            Eu am Michelin E3A acum...si urmatoarele anvelope vor fi Dunlop-uri ca ale tale!

                            Comment


                            • #15
                              pune si tu poze cu amvelopele de iarna
                              uzura si rulaju si marca
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google