VAND JANTE ALULINE (copii fidele ATS CUP)CU GAURI 4x100 ;ET 24 ;7J ;GAURA CENTRALA 60

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND JANTE ALULINE (copii fidele ATS CUP)CU GAURI 4x100 ;ET 24 ;7J ;GAURA CENTRALA 60

    Vand jante ALULINE (copii ATS CUP) 4x100 , cu ET 24 , latime 7J , pe 16" sau schimb cu unele pe 15" cu ET 24 , latime 7J.
    Mentionez ca jantele sunt in stare perfecta (unii dintre colegii de pe forum le stiu) Nu bat,nu sunt julite sau zgariate,nu au fost lovite sau roluite sau ce mai vreti voi de rau;sunt impecabile.
    Le vand sau fac un schimb cu altele pe 15 (cu aceleasi dimensiuni ,et 24 ;7j)
    pentru ca bunul meu revizor(sef de parc auto) nu i-mi da voie sa circul cu ele ,ptr. ca inca masina este pe firma unde lucrez eu.Acesta este motivul ptr. care nu le mai pot tine pe masina.

    pentru detalii nu ezitati sa ma contactati la telefon 0743048988 in fiecare zii intre orele 08"-24" sau pe mess la id : sebi8ta

    sper ca din pozele expuse mai jos sa se vada realitatea cu starea jantelor suficient cat sa va conving de calitatea lor.

    Astept propuneri si oferte.Va Multumesc.
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 15 July 2009, 13:12.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

  • #2
    - in primul rand nu ai pus pretul, e obligatoriu.
    - in al doilea rand, la un simplu search pe Gogule dupa jante ATS CUP, n-am gasit una bucata poza care sa aiba gaura pentru prinderea capacului care acopera prezoanele. aici, aici, aici, aici, aici, aici, aici, aici, aici. in schimb am gasit ceva interesant aici, apare o poza care la descriere are trecut "Fourtitude Forums: ATS Cup Knock ..." iar in poza pe janta apare Aluline.
    - in al treilea rand, jantele Aluline care sunt copii fidele dupa ATS CUP, au acea gaura. aici, aici, aici, aici.
    ca sa vad mai bine, am luat pozele jos si am facut zoom pe ele.

    am comparat poza pusa de tine sus cu o poza de la o janta Aluline si inclusiv scrisul de pe janta e pozitionat aproape identic. aproape identic deoarece poza de pe foum e foarte slab calitativ.

    deci luand in calcul radicalul din ipotenuza patrata in paranteza ascutita, ai dat banii pe copii fidele ATS CUP. probabil diferenta intre aceste jante e doar compozitia si greutatea.

    iti recomand sa faci o poza de aproape in zona prezoanelor ca sa se vada exact ce scrie pa jante, moment in care or sa dispara restul de posturi cu bla bla de peaici.
    Logănarul de 5 stele alindrgn a luat ban 3 zile pentru ca a sustinut ca aceste jante sunt ATS CUP.

    nu exista jante ATSCUP (aluline)! oricăcă, oricăcă
    Last edited by crististreulea; 14 July 2009, 22:37.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      aluline scrie pe ele, am fost ieri si le-am vazut cu ochii mei. sebi8ta a si uitat ca a deschis topicul aici (vezi ca mai are unul la bursa care e mort, i s-au cerut poze de mai multe ori si nu a urcat una singura). dar macar postul lui streulea sa ramana pana intra si sebi aici sa vada, poate asa se convinge, ca el inca spune ca sunt ats cup
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Vand jante ALULINE (copii fidele ATS CUP) 4x100 , cu ET 24 , latime 7J , pe 16" sau schimb cu unele pe 15" cu ET 24 , latime 7J.

        acum dupa cum spune si crististreulea or fi sau nu ats cup originale nu stiu exact pe ele scrie aluline si or fii copii fidele ats cup dar stiu ca sunt impecabile si sunt foarte rezistente

        Mentionez ca jantele sunt in stare perfecta (unii dintre colegii de pe forum le stiu) Nu bat,nu sunt julite sau zgariate,nu au fost lovite sau roluite sau ce mai vreti voi de rau;sunt impecabile.
        Le vand sau fac un schimb cu altele pe 15 (cu aceleasi dimensiuni ,et 24 ;7j)
        pentru ca bunul meu revizor(sef de parc auto) nu i-mi da voie sa circul cu ele ,ptr. ca inca masina este pe firma unde lucrez eu.Acesta este motivul ptr. care nu le mai pot tine pe masina.

        pentru detalii nu ezitati sa ma contactati la telefon 0743048988 in fiecare zii intre orele 08"-24" sau pe mess la id : sebi8ta

        sper ca din pozele expuse mai jos sa se vada realitatea cu starea jantelor suficient cat sa va conving de calitatea lor.

        Pretul lor este 400 euro daca se vand sau nimic daca se dau la schimb

        Astept propuneri si oferte.Va Multumesc.
        Imagini atasate (micsorate)



        __________________

        nu vrea nimeni niste jante impecabile ?

        anunt valabil
        Last edited by sebi8ta; 15 July 2009, 23:32. Reason: Automerged Doublepost
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #5
          Anunt inca valabil !!!
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #6
            Anunt valabil,si cu pret de 1250 ron !!! cu tot cu gume .
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #7
              sunt superbe , in mers cred ca-si stramba capul invidiosii cu table ruginite si capace vopsite...!! un mare uupppp!!! fa rost de panarame de tabla de la desmembrari si baga-le la pastrare pe astea ca vine o foame de nu mai poti avea asa ceva, bafta..

              Comment


              • #8
                mersi lae ptr aprecieri,si intradevar asa este foarte multi intorc capul dupa aceste jante.

                Anuntul este valabil in continuare.!!
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #9
                  sebi ,ti le dau pe ale mele jante la schimb ,si iti trag si o diferenta ............
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #10
                    Anunt valabil inca

                    blackufo discutam la intalnire sambata 01.08.2009 ca vin si eu la sibiu.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #11
                      pai sebi8ta pe alt site 4....ro,zici ca vrei sa faci schimb,ti-am dat si mesaj,acolo doresti schimb tot cu unele de 7j dar pe 15ale mele sunt pe 15 si au 7j,eu vreau pe 17 cu 7j deci esti interesat sau nu,schimb pe schimb cu tot cu anvelope le dau eu 205 65 15 jante 15 4x100 cu 7j,la fel si tu ar trebui,ale mele nu sunt sudate ovalizate sau descentrate ci doar zgariate putin ....de bordurile si fetele zgarie jantele astept raspunsul tau,o zi buna


                      stima!!!
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • #12
                        B 74 NYT ti-am trimis un pm cu nr mu de telefon si adresa de messenger,astept ca sa discutam asa cum am scris pe pm.

                        Anuntul inca este valabil cu precizarea ca pretul este 1300 ron cu tot cu cauciucuri.!!!
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #13
                          Anuntul inca este valabil

                          B 74 NYT ,astept un semn de viata de la tine la 0743048988 sau id mess sebi8ta
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #14
                            nu vrea nimeni jante bune din toate punctele de vedere si tehnic si estetic etc....?
                            acept si schimburi cu altele pe 15 dupa cum am scris si in primul post.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #15
                              pai eu te-am apelat pe mess esti online dar nu vrei sa vb sau nu esti acasa,te sun azi pe zi
                              stima!!!
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google